תיק לכיתה א' - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • איך בוחרים?
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    "כשנולדת בכית, והעולם שמח. חיה את חייך כך שבמותך יבכה העולם ואתה תשמח."
15 תגובות
עמוד 1
  • אני קניתי שנה שעברה תיק לכיתה א' של קל גב. יצא להם ללין של תיקים לכיתה א' במשקלים קטנים במיוחד.
    תיק מעולהש ישמש את לינוי גם השנה.
    כן קנינו ידית כי אחרי שיקולים החלטתי שעדיף לי שלינוי תמשוך את התיק בידית מאשר תסחוב אותו על הגב.
    הסוכוי לנזק לגב יהיה יותר וודאי מאשר סיכוי לנזק ליד.
    חוץ מזה היא אף פעם לא הולכת לבית ספר לבד ולא חוזרת הביתה לבד, מן הסתם,
    אז מי שלוקח אותה לוקח את התיק (אני, בעלי, בייביסיטר).
    הנה כתבה שאולי תעזור לך
    http://www.nrg.co.il/online/17/ART2/393/862.html
    בהצלחה בבית ספר
  • לנו גם יש של קל גב (אולטראלייט) ראיתי איפהשהו שזה עולה 200 ש"ח (לא זוכרת כמה עלה לנו).

תיק די נוח ומרווח, כשיש הרבה חוברות הוא כבד (לדעתי הג'נספורטים הכי קלים, אבל ילדים לא אוהבים תיק בלי מיתוג)

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • שנה שעברה קניתי ליהונתן את האולטרלייט, מעולה

• זה תלוי נראה לי ... יש הסעה ?
    הבי"ס גדול ? הרבה מרחק הליכה ?
    הבן שלי לא היה מוכן לשמוע על תיק בלי גלגלים
  • אנחנו קנינו בשנה שעברה גם אןלטקאלייט של קל גב עם גלגלים ץ לפעמים באתי ברכב לפעמים ברגל עם עגלה של הקטנציק ואז זה 20 דק' הליכה . אין שום בעיה עם כף יד . תיק לפעמים מאוד כבד ...
    השנה הוא ממשיך אותו -הוא שמור ובני לא רצה להחליף אותו .
    Free image hosting by
    htt
  • תודה רבה על התגובות
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
  • אנחנו קנינו בשנה שעברה באילת - יצא בלי מע"מ. אבל צריך לעקוב ולבדוק לדוגמה יש יום עדיין יום לייף סטייל אבל זה לא קולל תיקים .
    Free image hosting by
    htt
  • אחרי שבכיתה א' היא נפלה במדרגות עם העגלה המטופשת הזאת שמחוברת לתיק (יש להם הרבה מדרגות ברחבי בית הספר) הרי גם ככה אנחנו לוקחים ומחזירים באוטו (והוא תופס חצי בגאז') - קנינו לה תיק אוטורפדי רגיל, מקסים. עם לבבות, היה במבצע 60 ש"ח.

וכן, יש מבצעים, למי שאין כסף מיותר (כמוני) - שווה לעשות סקר שוק וללכת לסיטונאים.

העיקר שיהיה נוח בגב, וכתפיות מרופדות וחלוקה טובה לתאים, כולל לשתייה, לקלמר ולתיק אוכל מפלסטיק.

לא יודעת איך זה במקומות אחרים, הם לא סוחבים הרבה בכלל על הגב! יש להם מגרות לכל ילד, ומה שלא צריך לסחוב שמים שם.
    פייס: ortal_hori

• אנחנו קנינו "מודן" עם גלגלים .
    המחיר מופקע (280) בכל המקומות (אנחנו קנינו בכפר השעשועים)
    גם המוכרת שאלה אותי מי מסיע אותו , יש מדרגות בביס , מרחקי הליכה וכו'...
  • אצלנו אסור עם גלגלים, אז היא בחרה איזה שמצא חן בעינייה וזהו.
    עלה 20$

• השנה לא יטצא לי לשלם הרבה בנתיים . תיק הוא לא היה צריך . גופיות בשנה שעברה קניתי 16 בשתי גדולים ואז נשאר 10 בסדר גמור - אני אצתרך להשלים רק לבנות איזה 3 . קנינו מחשברות וציוד מתקלה באיזה 120 ש"ח . ועוד 280 על ספרים בבית ספר . לחורף נקנה לו חוןלצות חדשות כישנות זרקתי
    Free image hosting by
    htt
  • קניתי לו תיק רגיל של מודן, יש אצלנו מלאאאא מדרגות וגם ככה הוא לא הולך ברגל מרחקים ארוכים ובדיוק כמו אצל אורטל גם לו תהיה מגירה כך שהתיק לא יהיה כבד מידי.
    זה תיק אורתופדי עם גב מרופד וכתפיות מרופדות לא גדול מידי, 3 תאים גדולים ( חלוקה מאוד נוחה) מחיר סביר 180 ש״ח.
    הילדים הם גשר אל עצמנו, שנתן לנו הזמן.
    שלום חנוך { מתוך השיר "על פני האדמה" }
    "I see your ture colors shining through
    I see your true colors and that's why I love you
    So don't be afraid to let them show
    Your true colors are beautiful like a rainbow"
    (מילים מתוך השיר true colors של Cyndi Lauper )

• היי מילנה
  • היי דיקלה

• חמתי קנתה לו שנה שעברה לכיתה א' את התיק של קל גב שבא אם הגלגלים וידית כבר מחובר לתיק אבל יש רוכסן וניתן להפריד ואז יש כתפיות. הוא עלה 300 ש"ח ואם הייתי יודעת לא הייתי מסכימה. אבל הוא במצב טוב וישמש גם השנה. בסוף השנה באו לזרוק תיק זהה רק איור אחר, במצב ממש טוב אז לקחתי וזה ישמש אותו אח"כ. אז אני מקווה שאני מסודרת עד סוף היסודי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה