שרשרת ענברים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מה אומרות?

מישהי מכירה מניסיון?
6 תגובות
עמוד 1

• ]

• שמתי לב שהרבה תינוקות וילדים הוכים עכשיו עם שרשרת ענברים.
    אני אפילו יודעת מאיפה קונים
  • מי שמתעקשת, הנה מצאתי:

שרשראות הענבר הן תרופת סבתא הידועה באירופה מאות שנים. הענבר במגע עם העור מפריש חומר אשר מסייע לחיזוק המערכת החיסונית ומסייע לתהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

ויש מישהי שמוכרת אותן, נתקלתי בה המקרה בשיטוטי במרמלדה מרקט
    http://market.marmelada.co.il/nuphar13
    נטלי
  • לנו יש . אני קיבלתי מארה"ב אבל אפשר לקנות גם בארץ . לנו אמרו שזה עוזר לשיניים . יצאלנו לנו 5 תןך 14 יום . אני לא יודעת האם זה באמת עוזר . אבל לא מזיק אז אנו שמים.
    Free image hosting by
    htt
  • אני שמעתי שזה עושה ניסים

אצלנו לא היה צורך, בגיל ארבע חודשים כבר יצאו לבד
    פייס: ortal_hori

• אני קיבלתי את השרשרת הזאת במתנה ואז שמתי אחרי שבדקתי שלא תגרום לחנק או שדניאל יכול לתלוש אותה . נזק היא לא עשה אז שמתי . לנו שיניים התחילו לצאת לפני 3 שבועות אבל בקצב שלא שמעתי ולא קראתי עליו . יש לנו כבר 7 שיניים אולי כבר 8 וכל זה תוך 20-21 יום

Free image hosting by
    htt
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה