המלצות לרופאים-סקירה ראשונה (חיפה) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות,
    אני בהריון ראשון, שבוע 8, צריכה לקבוע תור לסקירה ראשונה.
    הבנתי שיש כמה תותחים בחיפה שכדאי ללכת אליהם, אשמח לקבל מכן שמות וחוות דעת.
    תודה!!!
11 תגובות
עמוד 1
  • אני עשיתי סקירה אצל פרופסור ברונשטיין
    הוא אחד המוכרים ונחשב לבעל שם עולמי.. אבל הוא לוקח בהתאם - 2600. אני אישית הרגשתי שזה שווה לי לעומת 1400 של סקירה בדרך כלל.
    באותו סדר גודל יש גם את ישראל שפירא אבל לא הייתי אצלו.

יש גם את ד"ר טלמון שעובד עם ברונשטיין ברמב"ם וגם נחשב מעולה - עשיתי אצלו שקיפות ועושה אצלו סקירה שנייה. אני יודעת שהוא עובד עם מכבי, סקירה ראשונה אמורה לעלות אצלו בכל מקרה 1400.
  • מה שכן כדאי שתתחילי לקבוע לסקירה ראשונה :)
    אצל שלושת אלה שציינתי התורים נתפסים מהר ומתקרבים החגים אז בטח יהיה יותר צפוף... מניסיון שלי ושל חברה.
    אם יש לך שאלות ספציפיות עליהם תשאלי
  • הי שני, תודה רבה על המענה המהיר!!
    קבעתי אצל ד"ר טלמון שקיפות עורפית, הוא עובד עם כללית ככה שזה יצא מעולה, הבדיקה עולה לי סך הכל 40 ש"ח.
    לגבי ד"ר בורנשטיין, שמעתי עליו המון דברים טובים, (אנחנו מדברות על משה נכון?) נראה לי שאקבע אצלו, אני מוכנה להוציא 2600 ש"ח לסקירה הראשונה, בשנייה כבר אעשה זאת דרך קופת החולים.
    אני מעריכה שאת הסקירה אצטרך לעשות בחודש אוקטובר, את מאמינה שיש טעם לנסות לקבוע?
  • כן משה
    הוא באמת מעולה. הוא מצחיק כזה קצת חנון וברור שהוא מספר את אותן בדיחות 15 פעם ביום לפי הטון שלו אבל אותי הוא הצחיק בכל זאת
  • ממליצה בחום על שפירא. חוויה נהדרת.. תמונות וסרט נפלאים ומיוחדים!
  • ממליצה על לויט נתן 1500 שקל - אותה עבודה כמו כולם 1000 שקל פחות !!
    חבל להוציא כ״כ הרבה כסף !!! הוא מקצוען אמיתי , סבלני ומוציא דיסק ותמונות ..

• הי בנות!!

אז אני מעדכנת שסגרתי סקירה ראשונה אצל בורנשטיין, ודווקא היו לו תורים באוקטובר ככה שיצא לי טוב :) לא אצטרך לקחת יום חופש בשביל זה, זה נפל על חול המועד ואני גם ככה בחופש.

לגבי העלויות יש לי ביטוח רפואי ולכן אני מאמינה שאקבל לפחות חלק מהכסף חזרה, ובגלל שזה הריון ראשון, ויש את הלחץ הראשוני הזה אני מוכנה לשלם (ברור שהרופאים מנצלים את זה).

שאלה נוספת, האם יש בדיקות שאני צריכה לעשות לפני השקיפות?
  • היי
    אחותי הלכה לברונשטיין גם בילד הרביעי :))
    מסכימה שבטח יש מלא רופאים שבאלף פחות גם מעולים כמו טלמון אגב... אני הרגשתי שאני ממש סומכת עליו ואני יודעת מאבא של האקס שלי שהיה רופא שגם בקרב רופאים הוא נחשב לאחד הטובים בארץ ולסמכות... והאחות מעקב הריון סיפרה לי עליו סיפורים הזויים שבאים אליו מחו"ל במטוסים פרטיים לחיפה לעשות סקירות חחח :)
    קיצור על עצמי אני בקושי קופצת לרופא או עושה בדיקות פעם בכמה שנים אבל פה הייתי חייבת לא מצטערת על זה.

טוב שקבעת בשבוע 8 כבר!!!
    רק אחרי השקיפות עושים את הבדיקת דם של הסקר הביוכימי.. למחרת או יומיים אחרי. אני עשיתי 3 אחרי גם בסדר

• היי אומנם אני לא מחיפה אבל גיסתי הפנתה אותי לפרופ' דרוגן.
    הוא מנהל מחלקת יולדות של רמב"ם אני אומנם כנראה לא אגיע אליו מהמרכז אבל השיחת טלפון עמו הבנתי כמה הבן אדם לבבי.
    גיסתי טיפלה אצלו בלידות אמרה שמעבר למקצועיות הוא הכי אנושי ורגיש שיש.
  • תבדקי בקופת החולים שלך אם את יכולה לקבל החזר חלקי על התשלום לבדיקה

אלי, תן בי את השלווה
    לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם
    האומץ לשנות את אשר ביכולתי
    והתבונה להבחין בין השניים

הזורע חיטה דואג לשנה,
    הנוטע עצים דואג לשנים,
    המחנך נפשות דואג לדורות (הרב קוק)

אדם הוא מעט ממה שנולד עימו, והרבה ממה שהוא עושה מעצמו. (אלכסנדר בל)
    לעולם לא מאוחר מדי להיות מי שיכולת להיות. (ג'ורג' אליוט)

• ממליצה על פרפ וינר הכי מקצועי הכי מקסים שיש
    רק בידיים שלו מרגישה בטוחה
    כול הילדים שלי בזכותו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה