רשלנות? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • שלום, בהריוני השלישי,בשבוע 10 התגלה שהפסיק הדופק הגעתי לבית חולים.ואמרו לי שאני צריכה לקבוע תור לגרידה.אז השתחררתי מהבית חולים והתקשרתי להזמין תור וקבעו לי עוד שבועיים.והיה לי מוזר שאלתי את המזכירה אם זה לא מסוכן,והיא אמרה לי שלא.אחרי כמה ימים התחיל לעלות לי חום והרגשתי ממש ממש לא טוב.נסעתי לבית חולים ואמרו לי שיש לי זיהום.וחשש לזיהום בדם. והייישר הכניסו אותי לניתוח.הייתי מאושפזת כמה ימים עם אנטביוטיקה דרך הוריד.בקיצור עוגמת נפש ופחד איום.!
1 תגובות
עמוד 1
 • דנה שלום,

  ראשית צר לי לשמוע על שארע לך.

  שנית, בפנייתך חסרים פרטים מהותיים כדי לדעת האם בעניינך נפלה רשלנות רפואית אם לאו.
  בין היתר, נדרש לדעת מה היה מצבך עת הגעת לביה"ח מלכתחילה והאם מצבך חייב ביצוע גרידא באופן מיידי שאז תשאל השאלה האם אי ביצוע הפעולה באופן מיידי גרר את התפתחות הזיהום עד לצורך בניתוחף שכאמור יתכן והיה עשוי להימנע.
  על כן, לצורך בירור מעמיק של הנושא עלייך לפנות לעו"ד העוסק בתחום על מנת שיפעל לאיסוף מלוא התיעוד הרפואי מביה"ח לצורך הפנייתו למומחה מתאים בתחום הגניקולוגיה והמיילדות על מנת שיחווה דעתו על שאירע.

  בברכת רפואה שלמה,

  עמית שטרייכמן עו"ד
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה