אחרי כמה זמן מקיום היחסים אפשר לדעת אם אני בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    אחרי כמה זמן מקיום היחסים אפשר לדעת אם אני בהריון ? זה אפשרי בכלל לדעת או שרק אם המחזור מאחר אדע ?
7 תגובות
עמוד 1
  • יש בדיקות הריון שיכולות כבר להראות על הריון אחרי 12 ימים.

שלכן באהבה ....
  • היי,

כמו ששני אמרה יש בדיקות ביתיות שאפשר לראות 12 יום לאחר הביוץ אבל תמיד עדיף לחכות לאיחור....
    שיהיה לכולנו יום טוב, מלא בבריאות אהבה אושר ובשורות טובות
    בהצלחה
  • היי.
    יש בדיקות בתיות שמראות כמה ימים לפני המחזור, אבל עדיף בדיקת דם יום לפני או יום אחרי האיחור במחזור אם הוא סדיר אצלך!
    בד"כ זה שבועיים בערך מהביוץ-14 יום.
    בהצלחה.

נשיקות,בייבי...
  • ומה שרציתי להוסיף זה...הביתיות לא תמיד מראות נכון, לכן המומלץ והאמין ביותר הוא בדיקת דם!
  • היי
    לפי שאלתך, אני חא מבינה אם את רוצה היריון או לא...
    אם את רוצה היריון, תוכלי לדעת לקראת האיחור בוסת, ואם את לא רוצה וקיימת יחסים לא מוגנים פעם אחת החודש, תלוי מתי קיימת יחסים.
    בעיקירון תוכלי לדעת אם את בהיריון בזמן האיחור.

VIL
  • שלום. אם המחזור מאחר לי בחודשיים ומשו וקיימתי יחסים אבל הוא גמר בחוץ. וחוץ מזה אין לי סימנים להריון. מזה אומר?
  • היי איך אני יודעת מתי אני מבייצת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה