איחור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, יש לי שאלה,

ממתי סופרים ימי איחור במחזור?
    אם המחזור שלי למשל הוא כל 27 יום אז סופרים איחור מהיום הזה או רק אחרי שעוברים 31 יום בחודש?
18 תגובות
עמוד 1
  • אם המחזור שלך סדיר, וכל 27 יום, מהיום ה28 יש איחור. יש לך איחור במחזור?
  • אם אני סופרת מהיום ה-27 אז אני באיחור של שבוע !!!
  • אז יאללה בדיקת דם...
    מחזיקה לך אצבעות המון בהצלחה
  • אני אעשה מחר בדיקת דם ואעדכן
  • בהצלחה מחר בבדיקה וכמובן תעדכני :) ??
  • אז כפי שחשדתי יצא חיובי
    4856.40
    מתאים לתחילת שבוע 5 ,לא?
  • וואוו....מזללללל טובבבבב
  • בשעה טובה! !!!
  • תודה לכולן!!

מאחר ועברתי הפלה טיבעית לפני מס' חודשים אני עדיין לא מתלהבת ומנסה לא לחשוב על זה יותר מדי ולקוות לטוב...

• מזל טוב חמודה, איזה שמחה ואושר
    אבל למה שלא תחשבי טוב?? לא כל הריון עוברים הפלה, את תראי בעז"ה הכל יהיה בסדר, תאמיני תקווי ותתפללי
  • ממתי יכולים לראות הריון בבדיקת בטא? מישהי יודעת?
  • אצלי ראו יומיים לפני האיחור.
  • ריפלי, עשית בדיקת בטא חוזרת לראות שיש הכפלה?
    מבינה אותך שאת לא שמחה עדין כי הייתה הפלה גם לי זהקרה. אבל באמת לא כל הריון הוא הפלה. מאחלת לך בטא ענקית בפעם הבאה שתעשי או שאת יכולה כבר לגשתלבדיקת אולטרסאונד. לצפות בשק תוך רחמי;)
  • תות, ברור לי שלא כל היריון נגמר בהפלה. יש לי שני ילדים בבית בריאים וחמודים, כך שיש לי ניסיון טוב .הבעיה שאני כבר לא כזאת צעירה ואני רואה שעם הגיל זה לא נעשה קל יותר .לכן אני יותר בחששות מבעבר .
  • הלוואי שהכל יהיה תקין מחזיקה לך אצבעות :)
  • הי יש לי איחור במחזור כבר שבוע... בשבוע שבו הייתי צריכה לקבל את המחזור הייה לי דימום ממש חלש בפעמיים מתוך חמישה הימים של המחזור..
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה