אז.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות,
    אחרי כמעט שלוש שנים בפורום, התחלתי ממנסים ועברתי לטיפולי פוריות.
    שמחה לבשר שבשעה טובה נכנסתי לחודש הרביעי אחרי הזרעה חמישית מנצחת :)
    הסקירה הייתה מרגשת בטירוף - אני לא רוצה לדעת מה יש לי, בעלי יודע וזה מספיק כרגע ;)
    יש מי שתכיר אותי בתור 'חסרת סבלנות'

המשך תקין וקליל לכולנו, בהצלחה לכל מי שמנסה! שבעזרת ה' השנה תהיה פוריה ומלאת שפע לכולנו!!

9 תגובות
עמוד 1

• בשעה טובה, אני זוכרת אותך מהפורום טיפולי פוריות ??
    שיהיה לך הריוןתקין וקליל:)
  • נכון תות :)
    תודה רבה :-*

שיר (:
  • יאיייי!! אמרתי לך כבר כמה אני שמחה אבל אני באמת כל כך שמחה שאגיד זאת שוב!! יקירתי הדרך היתה קשה, בע"ה שמעתה ילך כמה שיותר בקלות (הנה נגמר שליש ראשון), ויסתיים בידיים מלאות אושר אהבה ובריאות!! (אני מהנייד אז תדמייני לך הרבה סמיילים פה... ;) )
  • בשעה טובה :)

• בשעה טובה!
  • מזל טוב
    שהיה י ה לך הריון קל ובריא
  • כיף לשמועעע למרות שאני לא מכירה אותך אבל יצא לי לקרוא מימך כמה פעמים,שיהיה בהצלחה מתוקה

• אני כמעט שנתיים בפורום ועקבתי אחרי ההודעות שלך ואני כל כך שמחה לשמוע!!! איזה כיף!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה