מחזור אחרי לידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות ..
    אז קיבלתי מחזור בדיוק חודש אחרי הלידה ( וזה ממש מוזר פתאום לקבל אחרי 10 חודשים )

5 תגובות
עמוד 1
  • התשובה שלי מתחלקת ל-2 חלקים

כן זה נורמלי
    מחזור ראשון אחרי לידה הוא מאד ארוך ומסיבי
    לי אישית גם כאב מאד...

אבל
    אם יש הרגשה חריגה
    כמו גושי דם או שטף רציני עם קרישי דם (סליחה)
    ועדיין לא היית בבדיקה שגרתית 6 שבועות אחרי לידה
    שבה בודקים את הרחם באולטרה סאונד
    הייתי ממליצה לבדוק...

• בינתיים אני ביום השלישי של המחזור ... אני אמתין עם זה עד יום ראשון מקסימום ביום שני לפני החג אני אלך למרפאה או משהו ...

• היי
    במידה ואת רק חודש לאחר לידה אין זה מחייב שקיבלת מחזור אלא ייתכן ומדובר ברחם שעדיין מתנקה לה......
    האם את מניקה?
    כמה זמן דיממת לאחר הלידה?
    אני קיבלתי מחזור חצי שנה לאחר הלידה שהיה רגיל לחלוטין ועכשיו אני במחזור שני שהוא מלווה בשיטפונות קלים..... שמעתי מחברות שפעמים רבות מחזור לאחר הלידה היה ארוך ומלא מהרגיל
  • היי
    אני לא מניקה .. אבל הדימום שלאחר הלידה נפסק אחרי שבוע וחצי
    ואני מרגישה שזה מחזור לפי הכאבים ..
    כרגע הוא מגיע לסיומו - הוא אכן ארוך מהרגיל ומסיבי ביותר .
    דיברתי עם הרופא שלי - הרגיע אותי ואמר שהכל בסדר :)

• שלום אני לאחר לידה כבר חודשיים ולא קיבלתי מחזור האם זה נורמלי אני מאוד מפחדת ולחוצה כי אני אישה דתייה נתן את צריכה לטבול ומתי לא וגם לא מתאים עכשיו שאני אכנס שוב להריון כי אמרו לי שאני יכולה להיכנס כל עוד המחזור לא מגיע
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה