לא ברור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שבוע טוב בנות,
    אני שבוע אחרי החזרה רציתי לדעת אם מותר לקיים יחסים?.... כי כשיצאנו מההחזרה הרופא אמר שאסור לקיים יחסים ולא הבנתי האם הוא התכוון שאסור עד הבדיקת דם הבטא או רק לימים הראשונים שאחרי ההחזרה. באותו רגע לא חשבתי לשאול אותו למה הוא התכוון.

הילה
3 תגובות
עמוד 1
  • בוקר טוב,

לי אחרי החזרה אמרו יומיים אסור. אבל הכי טוב זה לשאול בפורומים של רופאים כדי להיות בטוחה
    או שתחכי עוד כמה ימים אם כבר חיכית שבוע :)

המון בהצלחה.
  • הילה,
    לי אמרו אסור בימים הראשונים. אני חושבת שהסיבה היא באופן טבעי בשלב זה העובר אמור להיות בחצוצרה ולא ברחם. לכן יחסים עלולים "להזיז" אותו. אבל יש רופאים שאומרים אסור בכלל. אני באופן אישי הלכתי על הבטוח, כי גם כך לא ידעתי מה לעשות עם הג'יפה של התמיכות...
  • מוזר, בחיים לא אמרו לי שאסור.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה