המלצה.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות מישהי יכולה להמליץ לי על מומחה לפוריות טובה ..
    אנושית ויחס אנושי וכמובן מקצועי אבל גם בן אדם טוב שאתן מכירות אישית ... תודההה רבההה !!
    [

24 תגובות
עמוד 1
  • הי נינה,
    אם את באיזור מרכז - הרבה בנות ממליצות על דניאל זיידמן.
    אני שוקלת להחליף רופא, לכן לא ממהרת להמליץ לך על הרופא שלי :)

בהצלחה
  • אני הייתי אצל דוקטור מורי שכטר, יש כאן כמה בנות שהיו אצלו, אך לא כל כך מרוצות.
    הבעיה אצלו היא שלפעמים הוא מאחר למרפאה (הייתה פעם אחת שקבעו איתי ב10:00 והוא הגיע ב12). הייתה פעם אחת שהוא לא הגיע כי הייתה קריאת חירום של מטופלת שלו שעשתה טיפולי הפריות.

אגיד לך מה אהבתי אצלו, יחסי אנוש מצויינים! הוא מאוד אופטימי ומתנהג מאוד יפה למטופלות שלו. הוא תמיד מסביר ועונה לשאלות ששואלים אותו.

הייתי לפני כן אצל דוקטור אריה ברקוביץ, יש עליו הרבה מאוד המלצות, הוא רופא שמביא הרבה הורמונים, מפוצץ בהורמונים ויש אצלו סיכויי היקלטות מאוד גבוהים. הוא עובד באסותא גם, הבעיה איתו היא שהוא לא מתייחס בנחמדות ולא אוהב לענות על שאלות ולהסביר את התהליך כל כך. לי הוא פשוט הביא הורמונים ואמר: אם את רוצה הריון בקרוב תעשי מה שאגיד לך (בלי הסבר נרחב). הוא בעצמו קובע את התורים (שיכולים להגרר ללילה, נגיד בשעה 00:00 תור).

לי חשוב יותר יחסי אנוש טובים, אופטימיות, הסבר רחב על הטיפול שאני עוברת. אגב, תמיד היה לי עם מי להתייעץ שם, יש שם שתי אחיות מדהימות!! שתמיד נתנו לי מענה והסבירו לי שוב ושוב אם לא היה איך להשיג אןתו. תמיד יכלתי להשאיר שאלה או הודעה לדוקטור דרכן והן היו מתקשרות אליו ושואלות אותו.

בגגע שעברתי להפריות היה לי את הנייד שלו ואז היה קל יותר.

אני טופלתי במרפאה לבריאות האישה ברחובות ואני לא גרה קרוב, פשוט אני מוכנה לעשות הכל כולל הכל כדי להיות אמא!

אם יש לך עוד שאלות, את מוזמנת תמיד לשאול:)
  • היי,
    אני ממליצה בחום על ד"ר בר חוה, אמנם הוא רופא פרטי אבל מקצועי בטירוף, קשוב חייכך, מעודד ותומך.

• היי,

אם את מאזור המרכז, אני יכולה להמליץ לך על דר' גליה בירן. היא עובדת דרך הכללית. עברתי אצלה רק טיפול אחד שלא הצליח, אבל היא אנושית, בעלת יחסי אנוש גבוהים. מקבלת למרפאה לפעמים בשעות שהמרפאה אפילו סגורה.

בהצלחה!!!
  • אני ממליצה על אריה ברקוביץ.
    נכון שהוא לא הכי משתף ומסביר לפרטים הקטנים אבל הוא הרופא ואני סומכת עליו, הגעתי למסקנה שכמה שחופרים פחות אז הגוף רגוע יותר.
    אותי דווקא לא הפציץ בהורמונים, עשיתי אצלו הזרעה אחת ועכשיו עוברת ל-ivf.
    יש אצלו המון מטופלות ולכן השעות קצת גולשות... אבל אני רגועה וממתינה בסבלנות.
  • ממליצה בחום על אריה ברקוביץ, מקבל בגבעת שמואל.
    מקצועי מאוד, מבין עניין ולא מפוצץ בהורמונים סתם, עושה מעקב מבוקר מאוד.
    אני הייתי מאוד מרוצה, מה גם שהטיפול שלו הביא תוצאה נפלאה :)
    בהצלחה!

שיר (:
  • ממליצה לך בחום על זיידמן
  • היי נינה אני מטופלת דרך מכבי אצל ד"ר אמודאי והיא מעולה יחס מעולה מסבירה הכל בסבלנות אנחנו עברנו ל ivf אז עכשיו אנחנו עושים את ההפריות באסותא .
    אתוש
  • היי חסרת סבלנות,

מה שלומך?..

את בהריון??

כחלק מההמלצה שלך עברתי לברקוביץ.
  • היי אור מקסימה,
    אכן :) בדיוק נכנסתי לחודש חמישי ברוך ה' :)
    מה איתך? באיזה שלב?
    גם אני הגעתי לברקוביץ בעקבות המלצה של מישהי מהפורום שבדיוק בזמנו נקלטה :)
    אני פה לשאלות אם את צריכה
  • איזה יופי! :) שיעבור בקלות ותצאו בידיים מלאות :*

אני עכשיו בפורוטוקול ראשון ל-ivf.

עשית פעם מעקב זקיקים באסותא בראשון? הוא שלח אותי בשישי בבוקר, אין לי מושג איך זה עובד...

כמה טיפולים עשית אצלו?

• הוא שולח תמיד לאסותא ראשון, הבנות נורא נחמדות אבל לא יצא לי לעשות שם מעקב... איך היה?
  • ל"חסרת סבלנות" וOROR אני גם התחלתי אצל ברקוביץ!! שמעתי המון המלצות .
    לפני הזרעה ראשונה, הוא באמת לא מפרט הרבה אבל הוא מקסים ואני סומכת עליו שהוא יודע מה עושה ... תגידי נקלטת אצלו מהזרעה או הפריה ?
    כיף שיש עוד בנות שלו שנוכל לתקשר בסוף עוד ניפגש שם בתור
  • היי מתוקה!
    בהצלחה :)
    אני נקלטתי בהזרעה - 3 אצלו (עשיתי אצל רופא אחר 2 עם איקקלמין)
    הוא נורא מקצועי ואחראי, אתם בידיים טובות! :)
    בהצלחה!!
  • תודה שיר ! איזה כייף שיהיה לך הריון קל וכייפי ובעה עוד כמה חודשים תעלי תמונות של העולל ;)

הלוואי שנצליח בהזרעה כי הנתון של המורפולוגיה ממש נמוך בע"ההההה. ביום שלישי מעקב זקיקים אחרי 7 ימים של גונאל....
  • תודה שיר ! איזה כייף שיהיה לך הריון קל וכייפי ובעה עוד כמה חודשים תעלי תמונות של העולל ;)

הלוואי שנצליח בהזרעה כי הנתון של המורפולוגיה ממש נמוך בע"ההההה. ביום שלישי מעקב זקיקים אחרי 7 ימים של גונאל....

• תודה רבה :)
    בע"זה!!
    תני לבעלת לשתות כל יום כוס מיץ רימונים, שיקח ויטמין C וויטמין Q10 זה משפר את איכות הזרע,, לוקח לזה זמן (לפחות 3 חודשיםרצופים) אבל שווה לנסות... אין מה להפסיד :P

בהצלחה
  • היי חששני, אני עשיתי אצל ברקוביץ הזרעה 1 (לפני 3 הזרעות) ונאלצנו לעבור להפריה , שב"ה הצליחה .
    לפני שבוע קיבלתי בטא חיובית :) עכשיו מחכה לטוב ורק לבשורות טובות.
    לבעלי יש מורפולוגיה 2, אני ראיתי בהזרעה כבזבוז זמן אבל מצד שני מכירה מלא שנקלטו בהזרעה .
    תסמכי על הרופא הוא יודע מה הוא עושה.

בהצלחה :)*
  • אור! אני כולי צמרמורות! איזה יופי!
    בשעה טובה! בהצלחה! המשך תקין
  • יו אורר איזה בשורות
    בע"ה הריון קליל ונעים

אתם ממש מעודדות אותי!!

אני מאמינה שננסה 2 הזרעות אם לא ילך ננסה הפריה
    המעבר להפריה אגב יכול להעשות חודש אחרי או שזה דורש עוד המתנה כלשהי?
  • מתוך ניסיון שלי ויש לי ניסיון גם אצל הפרופסורים הגדולים שבארץ וגם פחות נחשבים (אלו שמקבלים גם ב2 בלילה ועושים החזרה בשבת אבל איפשר להשיג אותם בשום צורה *)
    ללכת על רופא שאת נמצאת אצלו בפגישה והוא זוכרת את השם שלך ,ולא שואל קול רגע מה שמך ?
    רופא שבפגישה מסתכל אלייך ואומר אמת
    מסביר ורגועה וצוות שעובד אצלו עוד יותר נעים ונחמדים
    בהצלחה

"יום אחד זה יקרה"
  • תודה רבה יקירות :*
    אני עדין לא מעכלת ובחששות מטורפים עד בדיקת הדופק ב-9.12
    שיר לא ראיתי את המייל שלך... :( זה נכנס ישירות לתיבת הדואר שלי? כי לא קיבלתי.
  • תשתדלי להישאר רגועה :) אין סיבה לדאגה, לא ככה? :)
    לגבי המייל - שלחתי דרך האתר, זה אמור להגיע למייל שלך שנכנסת איתו לאתר - לפעמים זה נכנס לספאם, אם את לא רואה אותו שלחי אליי דרך האתר ואני אענה לך :)

בהצלחה לך ולכולן!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה