סקס בתחילת הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אז לאחר שניסינו ועבדנו על זה שנה גדוש בסקס מרובה סוף סוף קיבלנו את המיוחל ואני חודש שני.
    הבעיה היא שאני לא מצליחה לשכב עם בעלי מאז ההשרשה... ישר ידעתי שאני בהריון כי הגוף שלי השתנה ממש מהר.
    אבל עכשיו שאנחנו מנסים זה כאילו נסגר שם משהו וגם כשמנסים אז זה כואב

מה עושים?
    זה נורמאלי?
    ואם כן אז מתי זה עובר וניתן לקיים יחסים כרגיל?

ורד
11 תגובות
עמוד 1
  • מאמי מזל טוב כל הכבוד!!!
    בעקרון מותר חופשי בכל ההריון
    רק אם את אומרת שזה כואב זה בעיה אחרת, אולי תיגשי לרופא לבדוק, אבל זה נשמע לי בסדר ונורמאלי וזה יעבור לך

בהצלחה מותק - תעדכני
  • היי יש מצב זה פסיכולוגי? את מפחדת שסקס עלול להזיק ומכווצת חזק את הנרתיק?
    אני לדוגמא נמענתי בשליש הראשון כי היה לי דימום חום ואז עוד חיכיתי קצת אחרי. בפעמים הראשונות הייתי ממש מכווצת מהפחד וזה כאב. כשראיתי שהכל בסדר ושיחסי המין ואורגזמות לא פוגעים בעובר ולא גורמים לדימומים השתחררתי וזה לא כואב.
    אם את מרגישה לא רגועה אולי דברי אם בעלך לקחת הפסקה לזמן מה. יש דרכים אחרות לאינטימיות בלי חדירה. גם חשק המיני יכול להתחזק בשלב מאוחר יותר ולגרום לך ליותר הנאה.
  • היי מנסיוני זה פסיכולוגי!!! תשתחררי יותר אל תחשבי שזה מסוכן או שזה חלילה יכול לפגוע בעובר.. ונכון זה לא ממש נעים שם בהריון אולי באמת בגלל שאנחנו מפחדות שחלילה לא פוגעות בעובר..

• מזל טוב :)
    גם לי בחודשיים הראשונים היה לי סלידה מסקס.. פשוט לא היה בא לי !
    אחרי זה זה עבר לי - ולא עזבתי לרגע את בעלי עד כמה ימים לפני הלידה ;)

• היי מותק, בשעה טובה :)
    אני באותו מצב כמוך, ברור לי שאין מניעה וזה לא מסוכן לעובר אבל אני לא מצליחה, כואב לי נורא וגם מאוד יבש לי למטה ומרגיש סגור..
    אני מתביישת לשאול את הרופאה ואני כבר בחודש חמישי :-\
    מקווה שזה יעבור לי ולך בקרוב... (בעלי נורא סובל, כל הזמן אמרתי לו הריון זה 9 חודשים של כייף ועכשיו.. חח הוא ממש מתנזר המסכן)

שיר (:
  • שיר תקני ג׳ל .. זה יעזור לכם פלאים

• אני לא מפחדת על העובר כי אני יודעת שזה לא פוגע...
    אבל שיר קלעה בול! זה מה שיש איתי /:

ורד
  • אני יודעת שאצלי השיליה נמוכה - אולי זה קשור?! :-\
    אני אנסה לקנות ג'ל אחר - יש לי של פמינה, הוא ממש מעצבן אותי ולא נעים בכלל, ליהוש את ממליצה על ג'ל מסויים?

שיר (:
  • ההרגשות שלך הם נורמליות, לא פסיכולוגיות.
    יש בנרתיק גודש של כלי דם,ולעתיםרבות ישנה נפיחות.
    יותר בעדינות.
  • ממליצה על דורקס הכחול .. שיפר אצלנו המון

• היי מאמי גם לי היו תסמינים כאלו.. המליצו לי על ג'ל למריחה לפני הסקס והכל עבר לי.. בבקשה באהבה.
    https://tevaon.com/product/%d7%9e%d7%a9%d7%97%d7%aa-%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%92%d7%96%d7%9e%d7%94-%d7%a0%d7%a9%d7%99%d7%aa-inverma/
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה