התייעצות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הקטנה שלי היא ילדה מקסימה ומהממת, יש רק בעיה קטנה, כשהיא צורחת הבניין רועד
20 תגובות
עמוד 1
  • אוי, נשמע ממש קשה...!!
    אולי יש לה חסכים בריאותיים?

אחותי (מוזינקלה
  • לפי מה שאת מתארת זה לא נשמע שהיא צועקת כדי ״להשיג״ משהוא והיא לא יוצאת מורווחת מהצעקות.
    אולי משהוא מציק לה? יכול להיות כמו שהעלו כאן, שיש לה חסך בויטמין?
    איך היא אוכלת? טוב? גרוע?
    איך היא ישנה? טוב/לא טוב?
    היא מרוכזת כשצריך?
    היא ישנה צהריים? אולי היא זקוקה לשנת צהריים?
    יש לה כאבי בטן?
    אצלי הקטנצ׳ק שינה את ההתנגות ונהיה נורא עייף ועצבני, בבדיקות הדם התגלה שיש לו מחלת הנשיקה
    הילדים הם גשר אל עצמנו, שנתן לנו הזמן.
    שלום חנוך { מתוך השיר "על פני האדמה" }
    "I see your ture colors shining through
    I see your true colors and that's why I love you
    So don't be afraid to let them show
    Your true colors are beautiful like a rainbow"
    (מילים מתוך השיר true colors של Cyndi Lauper )

• וואי, איזה מהממות, לא חשבתי על ענייני ויטמינים, ממש תודה, אבקש בדיקות דם בשבילה.

בגלל זה אני מתוסכלת, אני לא מבינה למה הצרחות.
    היא עדיין צריכה שנת צהריים, אבל לא תמיד נרדמת, בלילה היא ישנה טוב 13 שעות לפחות, למרות הקושי להתארגן ולהספיק אני מכניסה אותה לישון ב18:00 כל יום.

רעב? זו בעיה אחרת, היא לא אוכלת, מאז שהיא נולדה היא מאוד בעייתית והיא במעקב גדילה בגלל זה, היא שוקלת לי בקושי 12 ק"ג, כשנגיע שוב לדיאטנית אראה מה אפשר עוד לעשות, בסה"כ היא מקבלת מלא ארוחות קטנות.

• גם הקטנצ׳יק שלי ציפלון ובמעקבי גדילה ... הוא מקבל תוספת של נוטרן ג׳וניור פעמיים ביום עם מרשם רופא, זה מאוד מחזק אותו...
    הילדים הם גשר אל עצמנו, שנתן לנו הזמן.
    שלום חנוך { מתוך השיר "על פני האדמה" }
    "I see your ture colors shining through
    I see your true colors and that's why I love you
    So don't be afraid to let them show
    Your true colors are beautiful like a rainbow"
    (מילים מתוך השיר true colors של Cyndi Lauper )

• נראה לי מעולה שאתם לא נותנים במה לצרחות שלה. יכול להיות שהיא משחררת אנרגיות שליליות לפני השינה? צרחות זה משחרר, לא?
  • גם לי זה נשמע שהיא משחררת משהו עצור שהיא מרגישה בנוח לשחרר כשהיא אתכם.

איך ההתנהגות שלה בגן? גם שם יש לה את התפרצויות?

הבת שלי למשל מתנהגת למופת בגן, באמת ילדה טובה. איך שאנחנו נכנסות הביתה אחרי הגן (14) היא עושה פרצופים ומתחילה להתעצבן ולבכות (זה יכול להיות על כל דבר קטן. בדר"כ זה קשור לאוכל כי זה פשוט מה שהכי זמין לה). למדתי שהיא צריכה את הכמה דקות שלה להירגע ואז לחזור לאכול איתנו. בדר"כ זה עובד. היא פשוט משחררת רגשות שלא נותנת לעצמה להביע במשך כל היום בגן.
    בסופו של דבר זה חייב לצאת החוצה ואיתי היא מרגישה בנוח לעשות את זה
  • אולי גם לי חסר ויטמנים
  • אופק דין ... הוצאת לי את המילים מהפה .
    במסגרות הבנים שלי מלאכים בבית הם מתפרצים על כל שטות וזה בד"כ קורה ישירות כשחוזרים . יש להם קריזות (ואני חשבתי שזה קשור לגן המרוקאי של אבא שלהם
  • לפחות אצל אחרים הם מלאכים
  • אם את יודעת שהיא עייפה בשעות מסויימות מיד לפני שהעייפות מתחילה תני לה משהו שירגיע אותה,
    חצי שעה מול הטלוויזיה עם כוס שוקו או תה..
    חצי פרוסת לחם עם ממרח
    סתם להתפנק לך בידיים 10 דקות..

בקיצור הקדימי תרופה למכה.

אגב הילדים שלי מתנהגים מושלם גם במסגרות וגם בבית..
  • היא ילדה מהממת, חכמה, ותרנית, חברותית, אוהבת לעזור וכו'
    בגלל זה ההבדל כל כך בולט כשהיא צורחת, ברור שמשהו מפריע לה וזה לא ברמה של תשומת לב או רצון להשיג משהו.
    היא יכולה לבכות גם שעות, הלב שלי נקרע ואין לי איך לעזור לה, לא נראה לי הגיוני שכדי לשחרר היא צריכה שעות, אם זה היה רק כמה דקות אז אולי.
    בשבועיים האחרונים זה התחיל גם בגן, שם אומנם היא בוכה פחות אבל עדיין בוכה.

היא גם ישנה לפחות 13 שעות ביממה, אז הכיוון של ויטמינים נשמע נכון, אבל בבדיקות דם שעשינו נראה שדווקא יש בעיה עם בלוטת התריס. נלך בערב לרופאה ונראה מה יש לה להגיד.
    תודה לכולכן על התגובות
  • מאמי, הייתי ממצה את כיוון הבדיקה של בלוטת התריס בהקדם, לפני דברים אחרים שאולי ראוי לבדוק. תפקוד לקוי של הבלוטה נגרם מתפקוד לקוי של הורמונים מסוימים (אצל ילדים בדיוק כמו אצל מבוגרים) ואלו דברים שניתנים לתיקון באופן מהיר יחסית, וקל. הסימפטומים שאת מתארת נשמעים מאד "מכוונים" לכיוון תפקוד הבלוטה.
    מקווה שתמצאו פתרון כמה שיותר מהר.
    רק בריאות!
  • היי מותק

• בהצלחה

]

• מה הרופאה אמרה?

תמר
    הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=myscraps

• תודה לכולכן.

מסתבר שבלוטת התריס דווקא בסדר (קיבלה איזו תרופה שגורמת לעליה בפעילות)

אבל, הרופאה הפנתה אותנו לנוירולוג כדי לראות מה קורה, היא הלחיצה אותי פחד!! יכול להיות קשור שוב לענייני אפילפסיה.

רוצה להיכנס למיטה ולא לצאת
  • מנסיון לרופאים יש נטיה להלחיץ
    אז קחי הכל ברוגע....

]

• מסכימה עם רינת

• לי זה נשמע שריטה של הרופאה...
  • בשורות טובות
    פייס: ortal_hori

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה