ששור עגלות - ייתרונות וחסרונות :) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, יש לי עוד זמן אבל כבר מתחילה לחשוב על זה -
    המלצות או אי המלצות על עגלות מסויימות? ולמה?
12 תגובות
עמוד 1
  • אני אשמח גם לתת את דעתי בעניין
    רכשתי את העגלה של ברייטקס בי-אג'יל והתאכזבתי. אומנם היא עגלה ממש פונקציונלית אבל יש לה בעיה רצינית ... כאשר מורידים את הגב למצב שכיבה, הצדדים עשויים מבד והראש של הילד תמיד גולש לצד מסוים ונשאר שם, קשה לו להתיישר. הרבה זמן חשבתי שיש לילד העדפה לצד אבל אחרי ששמעתי על אותה הבעיה אצל חברות אחרות הבנתי שהבעיה היא בעגלה.
    מצד שני הסל קל של בריטקס היה לנו מאוד שימושי .
  • בהריון הראשון היה לי איקס מקס והייתי מאוד מאוד מרוצה,האמבטיה גדולה והשילדה ממש חזקה
    בהריון השני היתה לי בוגאבו דונקי (הילדים שלי היו בהפרש שך 11 חודשים אז הייתי חייבת עגלת תאומים) ולא הייתי ממש מרוצה
    ודעתי היא שלא בהכרח עגלה שעולה המון כסף היא איכותית ונוחה
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא..."
  • לנו יש את הבבה קונפורוט סטרייטי. העגלה מאוד נוחה- משקל קל, מתקפלת מטריה, ידית אחת,
    סל גדול בתחתית, טיולון מתהפך לשני הצדדים.

אבל... יש לה שתי חסרונות שיכולים להיות משמעותיים
    ראשית, האמבטיה שלה קטנה באופן יחסי (את הבת שלי העברתי בגיל חודשיים לטיולון- לנו לא הפריע אבל אני יודעת שיש אנשים שמפריע להם)
    שנית, וזה החסרון הגדול שאני מצאתי הוא רמת העבירות של העגלה הזאת. אני לא בטוחה למה אולי בגלל שהגלגלים קטנים יחסית היא מתקשה לעבור אפילו את שפת המדרכה....

אני בהריון שני עם בן אז אנחנו שוקלים להחליף אותה בגלל עניין של צבע (אחרת בכיף הייתי נשארת עם אותה עגלה). החלק הפנימי של הגגון הוא ורוד (לא רוצה לגרום לילד תסביכי זהות מינית מגיל 0) אז כנראה שנקנה טיולון וכנראה שזה יהיה ציק'ו לייט וואי.
  • תודה לכן :)
    הגיעו 2 עגלות ל'גמר' פג פרגו פלוס ואינגלזינה טרילוגי, המלצות? דיס המלצות?
    שיר (:
  • אני גם בדיוק מתלבטת בין שניהן!

אני אגיד לך מה שאמרו לי

פרגו- יציבה מאוד ומתקפלת כמו מזוודה (קטנה ובקלות) אבל היא ממש יקרה
    אנגלוזינה- הטיולון שלה ממש גדול יחסית לאחרים וזה יתרון משמעותי כי שם הילד יהיה רוב הזמן. הטיולון נשכב ל 180 ולכן אם את רוצה את יכולה לוותר על האמבטיה וכך גם לחסוך. שמעתי שהיא נוחה יחסית והעיצוב מהמם (עניין של טעם)

אני עדיין מתלבטת. אפילו לא הלכתי לראות אבל אני יודעת שאבחר אחת משניהן

• תודה !!
    אני מתלבטת על האינגלזינה רק בגלל הצבעים שלה - מבאס ממש כי הם כולם עם לבן ואני מפחדת שיתלכלך :-\

שיר (:
  • באינגלזינה יש אופציה לצבע ג'ינס בתוספת 100 שקל והוא מגיע בלי לבן וגם אמרו לי בשילב שבטח ייכנסו צבעים חדשים של 2015... לי אמרו שגם אם בחרתי צבע מסויים ושמרו לי אותו עד הלידה ואז בא לי צבע אחר כי הגיעו חדשים אז אין בעיה להחליף

• לקחתי בסוף את הפג פרגו פופ אפ - מקווה שלא אצטער על זה..
    :)

את הג'ינס של האינגלזינה לא אהבתי והפג קנתה אותי עם האופציה של קיפול האמבטיה!!@ :)

שיר (:
  • גמני! (:
    בסוף לקחתי את הפרג פרגו מדגם ספורטיבו כי הטיולון נשכב ל180

גמני מקווה שזו הייתה קנייה חכמה

בהצלחה לנו
  • כמה עלתה לכן העגלה?

• האמת שרציתי את הבוק פלוס (שבדיוק עלה 4600) ובגלל שלא היה להם במלאי הם עשו לי "טובה" ומכרו אותה ב5000 במקום 5600... אז יצא טוב, נראה לי..

שיר (:
  • בסוף קנינו את הפג ספורטיבו ויצא לנו 4370 כולל הבסיס לרכב בבייבי לאב בראשון

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה