רופא נשים לאחר גילוי הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    בדיקת הדם הראתה כי אני בהריון :) בערך שבוע 5
    מתי עליי לגשת לרופא הנשים ?

תודה
8 תגובות
עמוד 1
  • מזל טוב תפני אליו עוד שבועיים בה לבדיקת דופק והפניה לבדיקות דם
  • המון המון מזל טוב
    המלצה שלי אם זה הריון ראשון שלך ללכת כבר עכשיו לרופא נשים הוא צריך לשלוח אותך לבדיקות דם שעושים בתחילת הריון והבדיקות האלה מאוד חשובים
    בהצלחה
  • אין טעם ללכת לפני שבוע 7 כי אז לא רואים דופק,לפעמים שהולכים מוקדם מידי ולא רואים דופק זה סתם מכניס לחרדה מיותרת...ואת הבדיקות דם זה גם מעולה לעשות באותו שבוע ככה שאין מה ללכת לפני..

בהצלחה!!!
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא..."
  • אני הלכתי ישר איך שגיליתי שאני בהריון בגלל שהבדיקה הביתית שעשיתי לא הייתה לי ברורה אז רציתי לקבל הפנייה לבדיקות דם. הוא כבר שלח אותי לכל הבדיקות דם שעושים בתחילת ההריון וכמובן שאמר לי שאין למה לעשות אולטרסאונד כי לא ניראה כלום. למחרת כבר בישרו לי שאני בשבוע 5 (לפי בדיקות הדם)
    בשבוע 9 הלכתי לראשונה לרופאת נשים כדי לבדוק דופק ולראות שהכל בסדר

• שבוע שעבר עשיתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית. אתמול עשיתי בדיקת דם שגם יצאה חיובית ועל הדרך ביקשתי לעשות ספירת דם. אני שבוע 6 (כמה מוזר להגיד את זה) ויש לי תור לרופא נשים רק לעוד שבועיים...
  • בהצלחה! ממש מרגש לראות כבר דופק...
  • תקווהריואיתיליואבהת
  • תקווהריואיתיליואבהת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה