מה יהיה?! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אז השתדלתי לא להיכנס לפורום כדי להתנתק מהמחשבה שאני בתוך זה ופשוט לחשוב כמו שכולם אומרים לך "אל תחשבי על זה זה יבוא טבעי"..
    באמת אבל באמת שהתעסקתי בדברים אחרים בתקופה האחרונה ואפילו כמעט והפסקתי לחשוב על זה שאני בטיפולים...

אבל הינה הזרעה שלישית שלא צולחת!!!!.. ועכשיו את שואלת את עצמך איפה ולאן תלכי מה תעשי ומה יהיה ומה השלב הבא וברור שגם השלב הבא לא יצליח!?!?? הרי כל חודש מחדש הגוף שלך בוגד בך למה שתהי בהריון למה!?!?
    תסכול יאווש חוסר וודאות!!

זהו...
    פרקתי
    תודה למי שהקשיבה...
8 תגובות
עמוד 1
  • הי,
    מצטערת למשוע.
    אבל בהחלט יש מה לעשות, וייתכן שזה יביא את הבשורה. אל תתייאשי. תדברי עם הרופא שלך ותעשו תוכנית להמשך. אני מכירה משהי שהצליחה להרות תאומים בטיפול שבעי של הזרעה.
    בהצלחה!
  • היי

לא פשוט בכלל, תחושה קשה שעושים הכל " לפי הספר" וזה עדין לא מצליח

אבל אני גם מכירה מקרוב בנות שהצליחו בהזרעה חמישית ועוד אחת שהצליחה ב שביעית

לא לוותר...

בהצלחה רבה!!!!!

שתבשרי לנו בשורות טובות ומשמחות אמן
    מחוזקים לעולם
  • זה בטח לא פשוט כל פעם לקבל את הבשורה שזה לא הצליח. אני רק יכולה להגיד לך המון בהצלחה בהמשך ובעז"ה הטיפול הבא הוא המנצח!!!
  • תרשי לי קצת להתאכזר, אני כבר נשתיים בתוף הסרט דרמה הזה שנקרא טיפולי פרויות. וכל חודש או חודשיים אני מקבל תשובה שלישלית ונשברת מחדש. בעלי שיזכה לחיי םאארוכים וחברי אלה שנותנים לי כוח ואמרים לי תקשיבי מעכשיו הסיכויים לטובתך. עכשיו גוף מתרגל אחרת והרופאים רואים מה את צריכה....ובלה בלה בלה. וכ ןאז הקשה שאין מילים בל אני יודעת שבסוף אני אצליח כי ככה פשוט עוד לא הגיע הזמן שלי. אבל אולי החודש אולי חודש הבא זה יבוא. וזהמ ה שאני מציע גם לך לחשוב כי אם אתחשבי כמה הגוף שלך בוגד בך לא תשיגי כלום מלבד דיכאון עמוק
    שיהי בהצלחה המון ותאמיני בעצמךובהצלחה
  • תודה רבה לכולכן אין ספק שזה תהליך קשה אני באמת משתדלת להישאר אופטימית ולקוות לטוב ...
  • ??? ???? ???? ????? ??? ??? ??? ????..
    ??? ???? ????? ?? ?????? ?????..?
  • היי מתוקה, אני לא מסכימה לך להתייאש!!!
    אני מבינה כ"כ טוב מה את עוברת ויודעת כמה זה קשה..
    אני נקלטתי בהזרעה חמישית, הזרעה הכי פחות אופטימית שהייתה לי, הזרעה שהנתוני זרע לא היו מי יודע מה..
    תנסי להישאר אופטימית.
    דברים שאני עשיתי מאחרי הטיפולי שלדעתי כן הועילו.. השתדלתי לשתות הרבה!!! לא להרים דברים כבדים בכלל, עשיתי שינוי תזונתי וגם השתדלתי לצחוק ולהישאר במצב רוח טוב שאומרים שזה גם עוזר..

אני מאמינה שכשזה צריך להגיע זה מגיע, תנסי להישאר אופטימית, זה יגיע בקרוב! בעז"ה עם הרבה שמחה בדרך :)
    תישארי עם הראש מעל המים... זה יצליח! לא להתיאש..
    שיר (:
  • שוב תודה לכולכן על העידוד..
    אתמול בפגישה אצל הרופא פוריות שלי סוכם על הזרעה אחרונה החודש ובמידה ולא הצליח עוברים להפריות!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה