מישהי פה ילדה בהר הצופים ויכולה לעזור לי? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• אני מתלבטת אם ללדת שם, שמעתי שהצוות מאוד מקצועי אבל עכשיו שאני רואה באינטרנט אני מבינה שאין מקלחת ושירותים בכל חדר לידה אלא רק בקבלה?
    אני אשמח לשמוע חוויות של בנות שילדו שם, כי נשמע לי שמקלחת ושירותים זה די חובה לא?

תודה.
4 תגובות
עמוד 1
  • אני אני! !
    בחרתי בהר הצופים למרות שאין שירותים ומקלחת בגלל שהכי התרשמתי ממנו אחרי הסיורים
    הייתי ממש ממש מרוצה יש צוות מעולה וההרגשה הכללית מאוד טובה!
    אבל לי גם היה מזל ויצא שקיבלתי את החדר היחיד שיש בו גם שירותים ומקלחת ובדיעבד זה מאוד עזר לי..
    אז לסיכום- הייתי מאוד מרוצה ואני ממש ממליצה אבל לא יודעת אם החוויה היתה אותו דבר אם לא היתה לי את המקלחת. .
    מקווה שעזרתי
    מוזמנת לשאול כל שאלה גם במייל כי אני פחות פה..
    [email protected]
    בכל מקרה מלא בהצלחה ושיהיה בקלות!!!

• אחרי אישפוז של 4 חודשים ובסופם לידה בהר הצופים
    אני יותר ממליצה בחום,הרגשתי שם בבית הצוות היה מקסים
    הרופאים מעולים ונחמדים וכמעט שאין שם רופאים בני דודים-כמעט כולם יהודים.
    אני העדפתי מקצועיות ויחס טוב ולצאתץ מהלידה כחוויה חיובית מאשר שרותים ומקלחת בחדר זה נראה לי סדר עדיפויות שונה.
    בקיצור אין ספק שאני חוזרת לשם שוב....
    בהצלחה!!
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא..."
  • בלידה הראשונה נרשמתי להדסה עין כרם, הגעתי לשם עם צירים מתקדמים, ובמקום לקבל אותי אמרו לי שאין מקום ושעליי לעבור בדחיפות לבית חולים אחר. הייתי בשוק משום שנרשמתי מראש ופשוט העיפו אותי משם. בלית ברירה נסענו במהירות להר הצופים. הלידה היתה קשה והשאירה לי טראומה, חשבתי שלא אלד יותר לעולם בהר הצופים. כן מקלחת לא מקלחת, זה ממש לא היה משנה, לא יכלתי לקום מהמיטה גם ככה. ההתאוששות לקחה חודשיים תמימים, שבמהלכם כל יום היה סבל מתמשך. בלידה השניה, בעקבות החוויה הנוראית שעברתי, החלטתי ללכת על רופא פרטי ללידה. לאחר בירורים גיליתי שהרופא שאני רוצה נמצא בהר הצופים, וכך, שוב בלית ברירה, הגעתי ללדת שם. הפעם החוויה היתה שונה לחלוטין, היה מעולה, הצוות היה נפלא והלידה עברה בקלות רבה.
    מהסיפור שלי הגעתי למסקנה שצריך מזל, זה לא באמת משנה לאן נרשמים, כל מקום יכול להיות סיוט או לחלופין גן עדן עלי אדמות. זה גם לעולם לא סגור שתלדי בדיוק היכן שאת מתכננת.

• היי לכן,

תודה שעניתם :)

הבעיה שלי היחידה שבגללה המקלחת היא בכלל נושא שהעלתי היא, שמבחינה רפואית אסור לי לקחת אפידורל, זה הלידה הראשונה שלי והשמועה אומרת שמקלחת מאוד עוזרת לכאבים..

לכן ההתלבטות..

בכל אופן, תודה רבה לכן!

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה