היי בנות מישהי מכירה במקרה? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי. אני מחפשת רופא טוב ומומלץ ל ivf. מישהי מכירה את ד"ר שי אליצור?
    אשמח לשמוע המלצות גם על רופאים אחרים טובים בתחום. לא בטוחה שבא לי ללכת לכל הרופאי סלבס למינהם....חשוב לי יחס אישי וכמובן מקצועיות וזמינות.
    שבת שלום לכולן
5 תגובות
עמוד 1
  • היי חמודה
    איפה את גרה?
    אני מטופלת ivf בפרטי אצל יעקב פרחי בת"א
    רופא מקסים, מקצועי והכי חשוב אנושי
    אם תצטרכי עוד פרטים תעדכני
    בהצלחהההה
  • ד"ר אליצור הוא מנהל יחידת ההפריות באסותא, הוא טיפל בי במסגרת בי"ח והוא מקסים!
    ממליצה עליו בחום.

לגבי פרחי אם אני לא טועה הוא מנהל המכון לבריאות האישה בקופ"ח כללית באשדוד, טופלתי אצלו לפני שעברתי הפריות באסותא ורציתי להמשיך לפרטי איתו אבל לא יכולתי לעמוד ב-1600 ש"ח לפגישה, לכן "נופנפתי" באלגנטיות על ידו. מהרגע שאמרתי לו שלא אמשיך איתו בפרטי הוא הפסיק להקשיב לשאלות שלי. לא ממליצה.
  • אז איזה רופא טוב יש
  • שגם לא מבקש יקר בפרטי
  • היי חמודה
    איפה את גרה?
    אני מטופלת ivf בפרטי אצל יעקב פרחי בת"א
    רופא מקסים, מקצועי והכי חשוב אנושי
    אם תצטרכי עוד פרטים תעדכני
    בהצלחהההה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה