הזרעה שניה שלא הצליחה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי קיבלתי אתמול מחזור
    ככ מבאססססס
    אני ממש מתלבטת אם לנסות עוד הזרעה אחרונה או ללכת כבר על הפריה.
    העניין אצלנו זה צורה וכמות זרע נמוכה.
    אתן מכירות כאלו שנכנסו מהזרעה עם נתוני השבחה שהם פחות מ5 זרעונים בתנועה??
    אני יודעת שהפריה היא טיפול הרבה יותר אגרסיבי
    אבל לא רוצה לעבור עוד הזרעה סתם
    הרופא טוען שיש סיכוי מסויים ולטבע חוקים משלו.
    העניין שאני מרגישה צורך בחודש הפסקה ואז חודש של הזרעה ואחרי זה אם זה נכשל חלילה עוד המתנה של חודש לפני הפריה.....בקיצור מה דעתכן מנסיונכן?
10 תגובות
עמוד 1
  • היי
    קודם כל מצטערת לשמוע שזה לא הצליח מבאס בהחלט אבל לא להתייאש!
    אני מכירה גם זוגות שנכנסו להריון טבעי עם נתונים לא טובים של זרע אז כן לטבע חוקים משלו..
    אני אישית עברתי 5 הזרעות שנכשלו עם מספר זרעים יותר גבוה לכי תביני...
    אני מתחילה עוד שבועיים הפריות...
    אין ספק שאם יש בעיית זרע עדיף להתחיל בהפריות אבל זאת החלטה שלכם אם אתם מוכנים לתת לזה עוד הזדמנות אחת או לא..

בהצלחה
  • היי מתוקה
    גם לבעלי יש בעיה בזרע
    עשינו 4 הזרעות עם נתונים של 2.5 מיליון לאחר השבחה ולצערי ההזרעות לא עבדו אצלינו
    למרות שההפריות זה הרבה יותר אגרסיבי כי זה זריקות ובדיקות וכו' לפי הניסיון שלי הסיכויים להצליח להיכנס להריון עם בעיות חמורות בזרע זה רק עם הפריות..
    אני לא אגיד לך שלא שמעתי בנות שכן נקלטנו בהזרעות ואפילו טבעי עם נתוני זרע גרועים אבל הכל הוא משמיים ואני מאמינה שעם הדרך להביא ילדים תהיה בדרך הזו אז אין מה לעשות אבל תהי בטוחה שבסופו של דבר זה יגיע..

יש איזשהי מדיניות מסויימת שאת צריכה לעבור מס' כלשהו של הזרעות כדי שהרופא יכול להגיש בקשה לטיפולי IVF אצלי למרות שידעתי שהסיכויים הם ממש קלושים כל פעם לפני הזרעה הייתי מתמלאת בתקווה ומתפללת שאולי יהיה נס ואהיה בהריון..

אני מציעה לך לנסות לעבור עוד הזרעה לפחות עם לא הולך קבלי את זה באהבה והבנה ועם הרבה אנרגיות חיוביות ותעברי להפריות את תראי שזה בסוף יצליח

בהצלחה :)
  • גם לנו יש בעיה בזרע ורק בהפריה הצלחנו. ההזרעות לדעתי היו בזבוז של זמן, כסף וכוחות נפשיים. ההפריות לא קשות כמו שזה נשמע!!! אין מה לפיד מזה בכלל!!! מזריקים במשך שבועיים ואחכ השאיבה וההחזרה באמת שלא נורא!!! והעיקר שיש לזה אחוזי הצלחה גבוהים...

אם יש לך אפשרות תעברי להפרייה.

בהצלחה,
    לילך
  • תודה על התגובות והחיזוקים שלכןןן
    היום אהיה אצל הרופא ונחליט
    בהצלחה לכולכן
  • היי מאמי לא להתייאש !!!! אני אחרי טיפול הזרעה אחד שהצליח...אני בהריון עם תאומים אחרי שנתיים שניסינו ..!!!! תנסי לעשות שוב פעם הזרעה גם אני לא האמנתי בזה והנה ברוך ה' שזה הצליח ! מחזיקה לך אצבעות ! בהצלחה ????
  • היי מאמי לא להתייאש !!!! אני אחרי טיפול הזרעה אחד שהצליח...אני בהריון עם תאומים אחרי שנתיים שניסינו ..!!!! תנסי לעשות שוב פעם הזרעה גם אני לא האמנתי בזה והנה ברוך ה' שזה הצליח ! מחזיקה לך אצבעות ! בהצלחה
  • בסופו של דבר החודש הזה אני בהפסקה. סכמנו עם הרופא שנעשה בדיקת זרע סמוך למחזור אם אין שינוי לטובה בנתונים נעבור להפריה. וכמובן החודש ננסה טבעי ונקווה לנס.
    תודה על כל תגובה על עוזר ומחזק
    בעזרת השם שכולנו ניהיה אמהות מאושרות בקרוב;)
  • בסופו של דבר החודש הזה אני בהפסקה. סכמנו עם הרופא שנעשה בדיקת זרע סמוך למחזור אם אין שינוי לטובה בנתונים נעבור להפריה. וכמובן החודש ננסה טבעי ונקווה לנס.
  • היי מתוקה
    גם לבעלי יש בעיה בזרע
    עשינו 4 הזרעות עם נתונים של 2.5 מיליון לאחר השבחה ולצערי ההזרעות לא עבדו אצלינו
    למרות שההפריות זה הרבה יותר אגרסיבי כי זה זריקות ובדיקות וכו' לפי הניסיון שלי הסיכויים להצליח להיכנס להריון עם בעיות חמורות בזרע זה רק עם הפריות..
    אני לא אגיד לך שלא שמעתי בנות שכן נקלטנו בהזרעות ואפילו טבעי עם נתוני זרע גרועים אבל הכל הוא משמיים ואני מאמינה שעם הדרך להביא ילדים תהיה בדרך הזו אז אין מה לעשות אבל תהי בטוחה שבסופו של דבר זה יגיע..

יש איזשהי מדיניות מסויימת שאת צריכה לעבור מס' כלשהו של הזרעות כדי שהרופא יכול להגיש בקשה לטיפולי IVF אצלי למרות שידעתי שהסיכויים הם ממש קלושים כל פעם לפני הזרעה הייתי מתמלאת בתקווה ומתפללת שאולי יהיה נס ואהיה בהריון..

אני מציעה לך לנסות לעבור עוד הזרעה לפחות עם לא הולך קבלי את זה באהבה והבנה ועם הרבה אנרגיות חיוביות ותעברי להפריות את תראי שזה בסוף יצליח

בהצלחה :)
    עברת להפריה וזה צלח?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה