בעל מעשן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אוף אני כבר מיואשת!!
    עוד חודש וקצת אני צריכה ללדת ובעלי מעשן, הוא לא מעשן בבית ולא באוטו וגם לא ליידי אבל כל פעם שאנחנו מדברים על זה שברגע שהקטנטונת תגיע אני לא אסכים שהוא )או כל אדם אחר( יתקרב אליה אחרי סיגריה הוא מתעצבן עליי... אתמול זה הגיע למצב שהוא לא ישן במיטה והיום זה התפוצץ עוד יותר גרוע! אני לא יודעת מה לעשות כדי להסביר לו שהבריאות שלה קודמת לכל!!

6 תגובות
עמוד 1
  • היי ממי
    אני אגיד לך מה אני חושבת.........
    תראי.. בעיקרון אם הוא לא מעשן בבית
    באוטו
    או בסביבה של הילדה,, אז את לא יכולה לבוא בדרישות שיפסיק לעשן
    אם הוא עישן סיגריה, כיבה אותה, ומרים את הילדה זה לא אמור לגרום נזק.
    אני אומרת לך את זה בתור אחת שמעשנת כבר 10 שנים. אני לא יודעת מכ הבעלך מעשן. אבל זה כמו להגיד לבן אדם תפסיק לאכול דברים עם שמן למשל.
    ברור שהבריאות של הילדה קודמת לכל, אבל אם הוא לא הולך לעשן לידה הוא לא יגרום לה נזק
    אני גם לא מעשנת ליד הבן שלי, הוא אפילו לא רואה אותי מעשנת :)
    אני מכבה סיגריה, והולכת אליו... כאילו... אין סיבה שזה עד כדי כך יפריע לך כל עוד זה לא מזיק לתינוקת.

שיהיה בהצלחה............
  • גם לי יש בעל מעשן והחלום שלי הוא שהוא יפסיק גם מסיבות בריאותיות וגם מסיבות חינוכיות.
    אם אני מחנכת את הילדים שלי שלא כדאי לעשן אז איך אני יכולה שאבא שלהם יעשן.
    התייעצתי עם מנחת ההורים שלי והיא אמרה לי משפט כל כך חכם.
    "אם את תלמדי לקבל את בעלך כמו שהוא, עם העישון והכל, את נותנת לילדים שלך מתנה הרבה יותר גדולה מאשר חוסר העישון"
    באמת התחלתי לעבוד על עצמי לקבל את העובדה שהוא מעשן וזהו, זה הבעל שלי, אני אוהבת אותו כמו שהוא ואני לא מנסה לשנות אותו.
    הבעל שלך, ככה הוא.
    הנזק שיכול להיגרם לילדה אם הוא יגש אליה אחרי שהוא מעשן הוא מזערי.
    הנזק שיכול להיגרם לילדה מכך שתחיה עם זוג הורים שלא חיים בשלום ולא מוכנים לקבל אחד את השני כמו שהם הוא הרבה יותר גדול, תחשבי על זה.
    יש לך עכשיו תקופה קצרה להחזיר את השמחה והאושר לבית כדי שהיא תגיע לבית שמלא באהבה, בשמחה, ובקבלה.
    תגידי לבעלך: "תשמע, אני אוהבת אותך כמו שאתה, עם הסיגריות ובלי, תדע שאני אשמח מאוד אם תוכל לנסות להוריד את המינון בסביבת הילדה שלנו או משהו כזה, אבל אם לא, אני סומכת עליך שתעשה את כל מה שנכון עבורה ועבור כל המשפחה"
    ובזה תסיימי סיפור!!! הוא ילד גדל ויכול לקבל את ההחלטות שלו לבד.
    בהצלחה!!!

מירי, אמא לחמישה מדהימים!!!
  • צודקות לחלוטין..
    גם הבן זוג שלי מעשן לא לידי כי בהריון זה בלתי נסבל

• לא התכוונתי בכלל שיפסיק לעשן זו כבר בעייה שלו למרות שבאמת החלום שלי שבשבילו ולבריאותו יפסיק...
    אני לא יכולה לסבול שהוא מתקרב אליי עם ריח של סיגריות מהידיים ומהבגדים )בלי קשר להריון( אבל ההבדל ביני לבין תינוקת שלא מדברת זה שאני יכולה להעיר לו מאמי יש לך ריח מהיידים או מהבגדים או מהפה לך תשטוף היא לא תוכל להגיד כלום ומבחינתי זה כמו לכפות עליה עישון פאסיבי.
    אני לא מפסיקה להגיד לו שאני אוהבת אותו כמו שהוא ואני גם מקבלת את זה שהוא מעשן אבל בתןר ילדה שגדלה לאמא שמעשנת אותי זה מגעיל.

ותאמת מה שעיצבן אותו הפעם זה בכלל שאחותי העירה לו בלי שדיברתי איתה או אמרתי לה זה פשוט בא ממנה...

• סליחה שאני אומרת לך את זה אבל אם אחותך התקיפה אותו את היית צריכה להגן עליו ואולי אז הוא לא היה כל כך מתעצבן כי היה יודע שאת לצידו.
    יכול להיות שהוא הרגיש שאת נתת לאחותך להתקיף אותו ולא עמדת לצידו.

מירי, אמא לחמישה מדהימים!!!
  • בעלי התחיל לפני כמה זמן לעשן סיגריה ביומיים,
    קשה לי מאוד עם זה ואני כועסת עליו, אצלי עישון הוא קו אדום,
    מה לעשות? להגיד לו שקשה לי או לא?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה