בדיקת הריון תשובה כנה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שבוע טוב בנות מקסימות!
    היום זה היום ה39 מאז המחזור האחרון. לפני שבועיים כבר התחילו לי בחילות שבאו והלכו עד עכשיו, כאבי ראש, כאבים בחזה התחילו בשבוע האחרון, נראה לי שהם קצת גדלים. יש הפרשות חלבוניות ולפעמים חלמוניות( לא מוגברות אבל עדיין יש קצת).
    ביצעתי בדיקת הריון של תשובה כנה ביום ה34 שיצאה שלילית. ביצעתי שוב היום וגם היא יצאה שלילית.
    פעם ראשונה שאני מתנסה בבדיקות של תשובה כנה, הבדיקות אמינות? מישהי התנסתה בהם?
    אשמח לשמוע מה נראה לכן. לא רוצה שהמכשפה תגיע גם החודש
11 תגובות
עמוד 1
  • אני התנסתי ומאד אמינות.
    היה לי פס חלש ופס כהה יותר והתברר כהריון.

אין לי כלכך מושג מתי צריך לבצע אותה
    ברגע שבאותו היום שהייתי אמורה לקבל לא קיבלתי הבנתי עשיתי וקיבלתי תשובה .

שיהיה לך בהצלחה מאמי
  • שלום לך.. אני לא מכירה את הבדיקה הספציפית הזו.. אבל מהנסיון שלי הבדיקות שתן לא כל כך אמינות..
    אני עשיתי 3 בדיקות בהפרשי זמן גדולים והתשובה יצאה שלילית.. עשיתי בדיקת בטא.. ויצא שאני בהריון... :)
    תעשי בדיקת דם הכי אמין..

• נותר רק להחזיק לך אצבעות!
  • תודה רבה!!
    מקווה באמת שזה הריון בעז"ה.
    מחר אלך לבצע בדיקת דם מקווה לא להתאכזב גם הפעם. היום זה כבר 42 מאז המחזור.
  • שיהיה המון בהצלחה!!!
    מחכים לבשורות טובות.....
  • בדיקת בטא שלילית . 43 יום כבר עבר מהמחזור האחרון (29/1ׂׂ)
    מה זה יכול להיות?
  • ???, ?? ???? ????? ???? ???? ??????.
    ??? ?? ????? ???? ??? ????? ??????
    ??? ?? ?? ???? ????? ????
  • אוי, זה באמת מתסכל וקשה חוסר הידיעה.
    האם את יודעת בערך מתי התרחש הביוץ?
    למה את לא עושה בדיקת בטא?
  •   אתמול עשיתי בטא והיא יצאה שלילית.   ביוץ נראה לי שזיהיתי ב14/2 היה פס כהה יחסית. המשכתי לבדוק עוד חמישה ימים אחר כך והוא התבהר. 
    לפני 3 חודשים היה לי איחור וביום ה63 אחרי שהבטא יצאה שלילית הלכתי לרופאה שעשתה לי אולטרסאונד פנימי ואמרה שהרירית מעובה ואולי זה ביוץ מאוחר. ואם אני לא אקבל עוד שבוע אז שאני אלך לבצע שוב בדיקת דם. קיבלתי ביום ה43 לצערי.
    חודש קודם זיהיתי בוודאות ביום ה17 בערך ביוץ. 
    איך זה יכול להיות שהביוץ משתנה מחודש לחודש?
    לא יודעת כבר מה לחשוב ?
    קרו מקרים שבאיחור כזה והבא שלילית אחרי כמה ימים כן היתה תשובה חיובית?
    רוצה להיות אופטימית אבל קשה!
  • אני במצבך ביום ה41..אומנם לא עשיתי בטא...ולא בא לי בנתיים כי אם בעוד יומיים יבוא מחזור סתם הלכתי לבדיקת דם שגם ככה נהיה לי רע אחריהן...
  • שלום עשיתי. בדיקת הריון של כנה שיצאה חיובית פס חלש ואני המחזור לא סדיר יש אפשרות שזה ביוץ בבדיקת הריון מגלה ביוץ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה