מבולבלת וכואבת ו... חדשה (: - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן,
    אני חדשה פה אחרי שהתלבטתי המון זמן האם להירשם ולהתייעץ..

אני ובעלי מנסים להכנס להריון מזה ארבעה חודשים. המחזורים שלי סדירים ומגיעים כל 27-30 ימים.
    המחזור האחרון שלי היה ב21.2 והביוץ אני מעריכה (בעקבות ההפרשות) היה ב6.3. מה שאומר שאם אני צודקת לגבי הביוץ, המחזור אמור (לא) להגיע בתאריך 19.3.
    משלשום בבוקר ועד אתמול בערב (כיממה וחצי) סבלתי מכאבים חזקים ודקירות בבטן התחתונה. עד כדי כך שהלכתי לרופא תורן שעשה לי אולטרסאונד ואמר שבייצתי משתי השחלות לפני כמה ימים ושהזקקים שנשארו ברחם מאותו ביוץ הם שגורמים לי לכאבים הללו. יש לציין שמיום הביוץ ועד אתמול היו לי הפרשות מרובות בצבע לבן-צהוב שפסקו היום..
    אתמול בבוקר קמתי עם כאבים נוראיים עד כדי כך שהחלטתי לרוץ לרופא שוב. הוא בקושי הצליח לבדוק אותי ואמר שאלך למיון מיד.. במיון שוב בדקו אותי ואמרו שזה כנראה הזקקים שנשארו מהביוץ.. עשו לי בטא בבית חולים והיא יצאה >10 כלומר שלילית. חזרתי הביתה, סובלת מכאבים והיום בבוקר כשקמתי הכאבים נעלמו לגמרי!!!

האם יתכן שאלו היו כאבי השתרשות?
    ואם כן לא היו רואים זאת בבטא שעשו לי?

אני כבר מבולבלת לגמרי ומלאת ספקולציות.. הכאבים היו חזקים מאד. לא דומים אפילו לכאבי מחזור.
    אודה לעזרתכן ובהצלחה לכולנו(:
10 תגובות
עמוד 1
  • היי
    בדיקת בטא בדם תתן תוצאה אמינה רק עשרה ימים אחרי הביוץ אין סיכוי לדעת לפני.
    לגבי האולטרסאונד גם שם לפני האיחור אי אפשר לדעת אם נקלט או לא.
    את צריכה להיות סבלנית לחכות עוד כמה ימים ולעשות שוב בדיקת דם או בדיקה ביתית ב 18.3 עם השתן הראשון בבוקר.
    שיהיה לך בהצלחה!!
  • תודה רבה עזרת לי מאד!
    נכון לעכשיו יש לי מעין כאבי מחזור קלים...

נקווה לבשורות טובות ואם לא אז תמיד יש את חודש הבא...
  • אגב לא נראה לי שזה הריון... הכאבים שהיו לי אתמול היו כמו דקירות חזקות כמו שבחיים לא הרגשתי....
  • הכל יכול להיות!! בשורות טובות :)
  • אני שישה ימים לפני המחזור ויש לי ממש כאבי מחזור עמומים שמתגברים בזמן הליכה ממושכת..
    האם בדיקת קליר בלו ביום ראשון (ארבעה ימים לפני המחזור) תוכל להראות תשובה חיובית/ שלילית?
  • בדיקת קליר בלו מאוד רגישה יכול להיות שתזהה אבל במקומך הייתי עושה ביום ראשון בדיקת דם תוך כמה שעות תקבלי תשובה וודאית
    בהצלחה!!
  • לא התאפקתי ועשיתי בדיקה ביתית של קליר בלו... ארבעה ימים לפני המחזור.... שלילי.... נראה לי שזה אבוד.... :(
  • טוב אז... היום זה 27 ימים מהמחזור הקודם (שהגיע אחרי 27 ימים, זה שלפניו הגיע אחרי 30 ימים) ועדיין אין מחזור....
    האם מחר זה כבר נחשב לאיחור? או שאני צריכה לחכות ליום 22.3 (30 ימים מהמחזור הקודם) כדי להיות בטוחה? האם בדיקה של קליר בלו תגלה הריון בשלב זה ? לא בא לי להתאכזב.......
  • היי ....
    תחכי ליום ה 30-31 ותעשי בדיקה ממליצה על בדיקה של לייף עם זה שבודק גם את השבוע הריון

כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא.
  • טוב אז... היום זה 27 ימים מהמחזור הקודם (שהגיע אחרי 27 ימים, זה שלפניו הגיע אחרי 30 ימים) ועדיין אין מחזור....
    האם מחר זה כבר נחשב לאיחור? או שאני צריכה לחכות ליום 22.3 (30 ימים מהמחזור הקודם) כדי להיות בטוחה? האם בדיקה של קליר בלו תגלה הריון בשלב זה ? לא בא לי להתאכזב.......
    היי מה בסוף קרה סקרנית מאוד לדעת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה