חשוב מועד האיחור - מה נחשב לאיחור?! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • חודש שעבר קיבלתי מחזור אחרי 27 ימים חודש לפני קיבלתי אחרי 30 יום.
    עכשיו אני נמצאת ביום ה29.

קיבלתי מחזור בתאריך 21.2

איך אני יודעת מתי נחשב איחור?

חום השחר עומד על 36.7-36.8 מאז הביוץ (אני לא יודעת מתי הוא בדיוק היה למעט בגלל הפרשות פוריות שהיו לי בתאריך 6.3)

מה נחשב לאיחור ואיפה המחזור שלי?
10 תגובות
עמוד 1
  • היי
    קחי את המחזור הכי ארוך שהיה לך שזה 30 יום ומעבר לזה יש איחור.
    תשימי לב שפברואר הוא חודש קצר אז תחכי עוד שלושה ימים.
    אומרים שחום השחר שנשאר גבוה מהביוץ יכול להעיד על הריון.
    בדיקת דם תוכלי כבר לעשות ובדיקה ביתית בעוד שלושה ארבעה ימים.
    בהצלחה!!
  • הי, את יודעת מאיזה תאריך חום השחר שלך עלה?
    אם כן, תחשבי 14 יום מאז.
    ומהתאריך הזה זה נחשב כאיחור.
    בהצלחה!
  • יש לי כבר הפנייה לבדיקת דם... אני ממש מתלבטת אם לעשות אותה מחר וכבר לקבל תשובה סופית ולסיים עם הכאב ראש הזה או לחכות ליום שני שזה בוודאות איחור....

האם ההפרשה החלבונית מסמלת שהביוץ מתחרש באותו יום או שזה הפרשה שבאה אחרי/לפני? כי אם זה מתרחש באותו יום אז אני בוודאות יודעת שבייצתי בתאריך 6.3.....

אם רק מישהו היה מספר לי שלהכנס להריון זה כל כך מסובך לא הייתי נוטלת גלולות למניעת הריון אף פעם.... (:
  • מחר בדיקת דם....

כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא.
  • מחכה לבשורות טובות!
    הלוואי הריון!
    תעדכני.
  • בבדיקת דם אפשר לדעת בוודאות עשרה ימים אחרי הביוץ.
    שיהיה בהצלחה!!
  • שבוע טוב
    את נשמעת מבין השורות ממש לחוצה ומתוסכלת זה לא עוזר כל כך אם את רוצה להיכנס להיריון!!
    בעלי תמיד אומר ״ הסבלנות מרה אך פירות יה מתוקים״!!
    ממליצה לך בחום לחכות עוד כמה ימים ולנסות להירגע קצת ולהרפות, לפעמים מהלחץ להיכנס להיריון המחזור לא מגיע, וזה מכניס את הגוף לסטרס נוסף
    מחר זה היום ה30 שלך, תמתיני עוד כמה ימים תנסי להעסיק את עצמך בדברים אחרים- עבודה בית ניקיונות לחג אולי ( לא להיתאמץ כל כך)
    אם לא תקבלי אחרי 2-3 ימים תעשי בדיקה,

את חייבת להוריד טורים ולנסות להישאר רגועה אני מבינה שהכמיהה והציפייה יכולות למרות עצבים אבל כל הלחץ הזה לא יעשה לך טוב!!
    מקווה לשמוע בשורות טובות ומחזיקה לך אצבעות
  • האם יש סיכוי להיכנס להריון ביום רגיל?
  • ניתן להיכנס להריון סביב יום הביוץ
  • לקחתי גלולות במשך חצי שנה
    הפסקתי אותם וקיבלתי ווסת ב13.5
    אתמול ב13.6 עבר 31 ימים ועוד לא קיבלתי ווסת ..
    עשיתי אתמול בדיקת הריון ויצא שלילי .
    זה שלילי בטוח או שעשיתי אותה מוקדם מידי ? זה נחשב איחור ? עד מתי לחכות ?
    תודה !!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה