איכות העוברים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אני אחרי טיפול IVF שני שלא הצליח.
    הבעיה אצל שנינו למרות שלא כל כך חמורה.
    לי יש בעיות עם הביוץ למרות שאני לא פוליציסטית( ככה הרופא הגדיר) ולבעלי יש בעית זרע ..בנפח ובתנועה, מורפולוגיה תקינה.
    בשאיבה ראשונה נשאבו רק 3 ביציות והופרה אחת, הייתה החזרה של בלוציסט.
    בשאיבה שנייה נשאבו 11 ביציות והופרו 8, ולקראת ההחזרה היה רק שניים באיכות שראויה להחזרה.
    הבעיה שכל פעם אומרים לנו שאיכות העוברים בינונית, לא ברור לי למה ואיך אפשר לשפר את איכותם אם בכלל? אולי הבעיה במעבדה?
    מה הסיכוי שעובר באיכות בינונית יקלט?
    אשמח לשמוע את דעתכן
9 תגובות
עמוד 1
  • הייי אני לפני קביעת פרוטוקול אז לא כל כך מבינה מבחינת איכות העוברים..
    אבל תאמיני שבסוף זה יקלט כי עם אומרים שהאיכות היא בינונית מספיק עובר אחד קטן שיעשה את העבודה.. מאחלת לך קליטה מהירה בדרך הקלה ביותר !!

אגב איפה את עושה את הטיפולים?
  • גם אני כמו בייבי בשלב מוקדם יותר אז לא יודעת יותר מידייי אבל אולי יכול לעזור שינוי לפרוטקול אחר ? גם דיקור/ תזונה נכונה יותר יכולה להשפיע במידה מסויימת .
    כל עוד יש עובר שמוחזר יש סיכוי טוב !
    שיהיה לך המון בהצלחה וקליטה מהירה ומוצלחת
  • גם אני כמו בייבי בשלב מוקדם יותר אז לא יודעת יותר מידייי אבל אולי יכול לעזור שינוי לפרוטקול אחר ? גם דיקור/ תזונה נכונה יותר יכולה להשפיע במידה מסויימת .
    כל עוד יש עובר שמוחזר יש סיכוי טוב !
    שיהיה לך המון בהצלחה וקליטה מהירה ומוצלחת
  • אני עושה את הטיפולים בבית חולים מאיר, בעיקרון מרוצה מהצוות.
    קבעתי עכשיו תור לקביעת פרוטוקול חדש אצל רופא אחר ששמעתי עליו דברים טובים ד"ר עופר גונן.
    וגם היום הולכת ליעוץ דיקור סיני,למרות שאני לא כזאת מאמינה בדברים האלה החלטתי לנסות מקווה ששילוב של טיפולים ודיקור סיני יעזור לנו להיקלט.
    בנות שיהיה לכן בהצלחה, הלוואי ויהיה לכן טיפול ראשון ואחרון !
  • כמובן שהאיכות של העוברים הוא פקטור חשוב, אבל אם האיכות היא בינונית זה לא אומר שהוא לא ייקלט ותהני מהריון תקין.

אני החזרתי 3 עוברים ב-2 הזדמנויות באיכות מעולה, 2 היו "טריים", ועוד 1 אחרי הפשרה, כולם הוגדרו באיכות מעולה, 6-8 תאים...ולא נקלטו. ואמרתי לעצמי למה?? עוברים יותר טובים מאלו אין! אז מה מצפה לי בעתיד?

בסבב ה-2 יצא עובר 1 באיכות בינונית ועם -2 תאים, לא נתתי לזה סיכוי. אחרי ההחזרה חזרתי בוכה ברכב ואמרתי שאני רוצה הפסקה, הספדתי כבר את הסבב. והוא נקלט, ב"ה!!! ההריון היה תקין, והספקתי לשכוח מהר מאוד מכל הלחץ של עובר מעולה או בינוני.

בקיצור, האיכות חשובה אבל זה לא מה שקובע!

בהצלחה!
  • שטויות במיץ עגבניות !!!!
    לי הרופאים אמרו שהביציות שלי כמו של אישה בת 40 וזה כשהייתי רק בת עשרים וחמש ... עשיתי 14 הפריות שלא הצליחו והרופאים טענו שאיכות העוברים לא טובה במיוחד ושאם אני רוצה להיות אמא אז שאני העשה תרומת ביצית...
    ובסוף אחרי הטיפול ה14 כשאני מחכה למחזור בגלל שלא הייתה החזרה ..
    אני מקבלת מחזור ובשבועיים של הטהרה אני נקלטתי טיבעי !!! אחרי 8 וחצי שנים של נישואים מיתוכם 7 שנים בערך אני עושה טיפולים ...
    אז אל תקשיבי לרופאים ובטוח שאל תתני להם לייאש אותך תתפללי לבורא עולם !!! יש ניסים !!!
    ואל תחשבי שלך לא יקרו ניסים !!!
    בהצלחה
  • וואי איזה כיף לשמוע סיפורים כאלה!
    זה נותן תקווה צריך רק להאמין
  • רעיה, כמה נחמד לראות שהתחלת להחזיר אנשים בתשובה.
    רובנו בכל זאת סומכות על הרופאים שיעזרו לנו להיקלט וכל שאר הדברים זה כבר אישית לכל אחת.
    אני באופן אישי עברתי לטבעונות אבל לא מטיפה מוסר לאף אחת.
    טליה - אני יכולה לומר לך כזה דבר.
    אני בת 31 עם אי פריון לא מוסבר כלל . אחרי 4 מחזורים של IVF 2 קצרים ו2 ארוכים אצל שני רופאים שונים ובשני בתי חולים שונים.
    ב2 מחזורים ראשונים כל העוברים שלי היו באיכות בינונית מינוס ולא נקלטו
    ב2 המחזורים האחרונים היו הרבה יותר הפריות ו4 עוברים בדרגה A שגם לא נקלטו.
    מה שנאמר לי על ידי מספר רופאים ( וגם על ידי מלא אנשים שאני מכירה שיש להם ילדים מIVF ) כולל פרופסור זיידמן המדהים שאני אצלו עכשיו שאיכות בינונית זה אמור להספיק . זיידמן אמר לי שהוא רואה כל חודש נשים שהוחזרו להן עוברים באיכות לא משהו והן נקלטו.
    צריך להמשיך לנסות, כל עוד יש ביציות ועוברים זה אומר שיש סיכוי
    בהצלחה !!!!
  • כמובן שהאיכות של העוברים הוא פקטור חשוב, אבל אם האיכות היא בינונית זה לא אומר שהוא לא ייקלט ותהני מהריון תקין.

אני החזרתי 3 עוברים ב-2 הזדמנויות באיכות מעולה, 2 היו "טריים", ועוד 1 אחרי הפשרה, כולם הוגדרו באיכות מעולה, 6-8 תאים...ולא נקלטו. ואמרתי לעצמי למה?? עוברים יותר טובים מאלו אין! אז מה מצפה לי בעתיד?

בסבב ה-2 יצא עובר 1 באיכות בינונית ועם -2 תאים, לא נתתי לזה סיכוי. אחרי ההחזרה חזרתי בוכה ברכב ואמרתי שאני רוצה הפסקה, הספדתי כבר את הסבב. והוא נקלט, ב"ה!!! ההריון היה תקין, והספקתי לשכוח מהר מאוד מכל הלחץ של עובר מעולה או בינוני.

בקיצור, האיכות חשובה אבל זה לא מה שקובע!

בהצלחה!
    מדהים תודה על העידוד
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה