הרב אולטראסאונד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • משהי שמעה על הרב אולטרסאונד?? בקרית אתא???
8 תגובות
עמוד 1
  • כן, שרלטן , סוחט כספים ומנצל את האנשים באחד המצבים הכי קשים אליהם יכולים להגיע
  • מסכימה עם יוליה.
    את תיקלטי גם בלי ברכתו
  • באמת!!!!!! דווקא שמעתי דברים טובים, תספרו מה קרה...
    תאמינו לי הרבנים האלה זה משהו... עצוב
  • היי
    אני לא הייתי אצלו , ראיתי כתבות
    אני אישית ממש לא חושבת שזה לעניין
    אם את כבר רוצה ברכה לכי למישהו שלא סוחט כספים/טובות אחרות ובאמת עושה את זה מכל הלב תאמיני לי שיש כאלה
  • את לא צריכה אף רב בשביל לקבל ברכה תתפללי על עצמך!!! תדליקי נר לרב שאת מתחברת אליו ותבקשי שיעזור לך להיפקד להריון. זרע קודש בר קיימע הריון תקין 9 חודשים מלאים תינוק בריא ושלם לאמא בריאה ושלמה!!! אני מדליקה לרבי נחמן.. אבל יש עוד הרבה רבנים שאת יכולה חהדליק להם נר... בהצלחה!!! מאמינה הכי הרבה שבמקום לשלם סתם תבקשי מה׳ הוא יתן לך בזמן הכי נכון בשבילך

לילוש
  • היי תותי וכולן
    על הרב הזה לא שמעתי. ...מישהי שמעה על מקוה ברמת גן בגלגל? אומרים שיש שם ברכה מכירות?
  • אני לא מאמינה בברכות של כל השרלטנים האלה, מתפללים מכל הלב מלאת כוונה לה' ולא משלמים למישהו שיברך אותך.
    האנשים לא מבינים שיש לנו קו ישיר איתו ללא "נציגי שרות" למינהם...
  • צודקות ובגלל זה לא הלכתי, בעזרת השם עם המון אמונה פנימית זה יקרה החודש!!!!
    אמן אמן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה