תפרים לאחר לידה-רשלנות - הריון ולידה

 • היי, אני כ6 שבועות לאחר הלידה. הייתה לידת ואקום עם חתך חיץ. בבדיקה אצל הרופא נשים לאחר הלידה נאמר לי שחתיכת עור התקפלה פנימה בתפירה וזה מה שעדיין מכאיב. הרופא שלי אמר שבין 4-6 חודשים יכול לגדול העור מעל זה, לא כלכך הבנתי איך. או שבמקרה הגרוע יש לחתוך שוב להוציא את החתיכה ולתפור מחדש. שאלתי היא כזו, האם ישנה עילה לתביעה? זה כואב, ומפריע לאורך החיים שלי ולתפקודיי המיניים. אשמח לעזרה!!

1 תגובות
עמוד 1
 • עדי שלום,

  ראשית אבקש לאחל לך מזל טוב.

  שני ולגופו של עניין, לא כל נזק שאירע כתוצאה מפרוצדורה רפואית בהכרח מצביע על רשלנות רפואית אלא רק אם נגרם כתוצאה מפעולה רפואית בלתי סבירה.

  בעניינך, התקפלות או תפירת עור כתוצאה מתפירה שלאחר לידה הינו סיכון ו/או סיבוך ידוע ומוכר אשר ברוב המקרים ניתן לתקנו בפרוצדורה פשוטה או שהוא חולף מעצמו.

  לאור זאת, גם בהנחה שהתפירה הייתה בניגוד לסטנדרט סביר והיא הובילה להתקפלות הרי שמדובר על נזק מינורי בלבד שספק אם יהיה בו כדי להצדיק הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית שנושאת עמה עלות בלתי מבוטלת.

  יחד עם זאת, ככל שבחלוף הזמן הנזק לא יחלוף ונראה כי יישאר לצמיתות אני ממליץ לך לבדוק את הנושא יחד עם עורך דין העוסק בתחום על מנת לבחון עילת תביעה.

  איחולי רפואה שלמה,

  עמית שטרייכמן, עו"ד
  עמית שטרייכמן | עורך דין

  קק"ל 82/31, באר שבע / הרכב 1, תל אביב
  טל: 08-6788174 | פקס: 077-3179696
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות