איחור במחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לפי העשרה חודשים האחרונים קיבלתי מחזור כל 26-29 יום. לאחר הפסקת גלולות.כמעט תמיד כמה ימים לפני מחזור יש לי הפרשות חומות וכאבים וכך אני יודעת שהמחזור מגיע.החודש -- אני ביום ה 30 למחזור , יש לי הפרשות צהובות / לבנות וכאבי מחזור כל כמה שעות.הפרשות חומות לא היו בכלל!אני נורא עייפה וחלשה.יש לי סחרחורות ובחילות.גזים ואי נוחות בבטן ופיפי כל 20 דקות אפילו אם אני לא שותה בכלל !!בדיקת הריון לא בא לי לעשות כדי לא להתאכזב ....אשמח אם מישהי שהרגישה כאבים והפרשות לבנות צהובות וזה התגלה כהריון שתגיד 
3 תגובות
עמוד 1
  • הי יקרה,
    יתכן שהתופעות שאת מרגישה מעידות על הריון.
    עיפות, חולשה, תכיפות במתן שתן .....
    מצד שני, ישנם מצבים שאישה כל כך רוצה הריון, עד שהגוף שלה מראה תסמיני הריון בלי הריון....
    הכי פשוט זה לבדוק.
    מציעה לך להחליף את הפחד מאכזבה ב: סיכוי להתרגשות ! ותזכרי שהכל קורה במועד המדויק, כך שגם אם לא הפעם אז בפעם הבאה !! :)))
    בכל אופן המון הצלחה !!!
    יעל
    יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מומחית בליווי הריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
  • היי. .
    זה בדיוק מה שהיה לי ..המחזור איחר בשבוע וחצי והיו לי את כל התסמינים שלך טעשיתי בדיקה ביתית וגיליתי שאני בהריון ברוך השם! התסמינים האלה מעידים על הריון אבל כדי שתיהי בטוחה תבדקי
    בהצלחה! ! :))
  • היי. .
    זה בדיוק מה שהיה לי ..המחזור איחר בשבוע וחצי והיו לי את כל התסמינים שלך טעשיתי בדיקה ביתית וגיליתי שאני בהריון ברוך השם! התסמינים האלה מעידים על הריון אבל כדי שתיהי בטוחה תבדקי
    בהצלחה! ! :))
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה