בדיקת הריון ממש מוזרה.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות יקרות...
    פרסמתי אולי בעוד פורום את ההודעה שלי ..לא זוכרת.
    העיניין הוא כזה..מחזור שלי סדיר . כל 32 יום (ככה חישבתי ממוצע) בכל אופן עשיתי בדיקת ביוץ שהיתה חיובית ואני ובעלי קיימנו יחסים במשך כל זמן חלון הפוריות. כעת אני 5 ימים לפני המועד של הוסת. וכמובן המתח גרם לי לבצע בדיקת ביוץ שתבדוק הריון. ככה שמעתי פעם..יצא לי 2 פסים ממש ממש חזקים. התלהבתי והחלטתי לבצע בדיקת הריון והייתי בטוחה שיצא שלילי...כי מוקדם מידי..אבל- קיבלתי 2 פסים. אחד חזק והשני חלש אבל בהחלט ניראה. פס זה פס .לכן אני מממש לא מבינה מה הולך פה . הבדיקה נעשתה בצהריים והערכת הריון היא פשוטה שאמורה לגלות יום אחרי האיחור..אז איך הופיעו לי 2 פסים??? מזה אומר??? אפשר לסמוך על הזה?? כמובן שאבצע עוד בדיקה אחרי האיחור..(בנתים אין רמז ל"סימני מחזור" שבדרך כלל מופיעים לי שבוע לפני" יש רק כאבי בטן תחתונה חלשים..בדרך כלל לפני מחזור הם מאוד חזקים) למשהי היה תופעה דומה? ואיך את מסבירות את זה???
    פליזזזז בבקשה תעזרו לי אני לא מבינההה!
12 תגובות
עמוד 1
  • חייבת לצין שלא עברו עשר דקות!!! חיכתי 3 דקות בערך עד שהופיע פס חלש..

פליזזז תגידו שזה יכל להיות הריון???!!!
  • היי
    בעיקרון פס זה פס !!! לא משנה אם הוא חלש או חזק
    בכל מקרה תעשי בדיקת בטא כדי לקבל החותמת האחרונה
    מזל טוב
  • מזל טוב את בהריון!
  • יאוו באמת תודה שעניתן לי.הייתי חייבת שמשהי כבר תגיד את דעתה..לא יכלתי עם המתח הזה... מתחיל לרגש אותי..באמת זה אומר הריון? פשוט זה עדין לפני איחור ואני ממש מפחדת להתאכזב שפתאום יופיע האדום הזה..
  • וסליחה שאני חופרת ...זה ייתכן שבדיקת הריון פשוטה תזהה הריון 5 או..4 ימים לפני האיחור???????
  • היי,

אם אני מבינה נכון, השתמשת במקלון ביוץ בשביל לבדוק הריון 5 ימים לפני האיחור. לא רוצה לאכזב אותך, אבל את לא יכולה ממש להסתמך על זה.
    נכון שבדיקות ביוץ יודעות להבחין בהורמון הריון, אבל יחד עם זאת יכול להיות שני דברים:
    1. היה לך ביוץ מוקדם ואכן בדיקת הביוץ גילתה הריון.
    2. יכול להיות שבדיקת הביוץ מראה על ביוץ (ביוץ מאוחר).

בשביל קצת לעודד אותך, גם אני בדקתי עם מקלון ביוץ בשני ההריונות שלי והמקלון זיהה הריון, אבל זה יום לפני האיחור ולא חמישה ימים.

בכל מקרה, מקווה שלא בלבלתי אותך, ואני ממליצה לך פשוט לעשות בדיקת דם בטא.

תעדכני.
    בהצלחה!!
  • היי
    אם הבנתי נכון אחרי שיצאה בדיקה חיובית בבדיקת ביוץ קיימתם יחסים
    ואז 4-5 ימים לפני האיחור עשית בדיקת ביוץ נוספת כדי לבדוק הריון.
    יצאה חיובית ואז עשית בדיקת הריון ואחרי 3 דקות הופיע פס!
    אז קודם כל אין ספק בכלל שזה הריון!!
    בגלל שעשית גם באמצע היום וגם 4 ימים לפני הפס גם חלש וגם הופיע אחרי כמה דקות.
    פשוט גילית נורא נורא מוקדם!
    תעשי בדיקת בטא בדם.
    מזל טוב!! :)
  • נכון תודה רבה! עשיתי גם בדיקת ביוץ שיצאה חיובית
    וגם עשיתי בדיקת הריון שיצאה חיובית-עם פס חלש.

היום בבוקר עשיתי עוד בדיקה של הריון (נו . המתח וההתרגשות??) ויצא שוב חיובי- 2 פסים חזק וחלש. מחכה ליום ראשון ואז אעשה בטא..פשוט רוצה לוודא באמת שהמחזור לא מגיע. כי אני עדין שלושה ימים לפני איחור :)

תודה לכן בנות שאתן ככה עוזרות ומגיבות זה באמת מעודד!

אני אחרי שנה וחודשיים שמנסה להיכנס להריון. האמת שזה סיפור קצת מורכב אצלי .לא נעים לומר אבל אני אגיד למקרה שיש עוד בנות כמוני:)...היתה לי בעיה "טכנית"(וגיניסמוס למי שמכירה .זה פחד מחדירה..נכון קצת מביש אבל קורה.וזה קרה לי ולכן הסיכויים שהכנס להריון היו די קלושים ונמוכים ללא חדירה.החודש הזה זה היה פעם ראשונה שהצלחתי חדירה מלאה ולכן זה מאוד מרגש אותי. .כמעט והתיאשתי מקווה שהכל ימישיך תקין בעזרת השם!????
  • אגב reas סתם אני שואלת כי זה באמת עיניין אותי.

אני יודעת כמעט בוודאות שבייצתי אחרי כך וכך זמן מהמחזור.. כי גם המקלון ביוץ הראה זו. ואני גם בדרך כלל תמיד מזהה את כאבי הביוץ :) וכך הרגשתי ביוץ וקיימנו יחסים.

לכן איך יכל להיות ביוץ מאוחר ? כי בדקתי שבייצתי וכבר יצא חיובי ואז עברו כמעט שבועיים ושוב יצא חיובי בבדיקת ביוץ..עוד לפני שקבלתי מחזור הבא...

כלומר זה יתכן שאפשר לבייץ פעמיים בחודש (אחרי הוסת הראשונה ולפני הוסת השניה)?

בגלל זה היה ניראה לי מוזר וחשוד כל העיניין שהבדיקה חיובית פעמים בחודש בהפרש של שבוע ויותר...

לכן בצעתי בדיקת הריון שכאמור יצא חיובית..חזק וחלש:)
    מקווה שלא ברברתי יותר מידי. חדשה קצת בעסק ורוצה לדעת..:) שיהיו רק בשורות טובות ומשמחות לכולן!
  • שלום בנות,

תודה לה' אני כעת בשבוע 5 +להריון, (עשיתי בטא ויצא מעל 1000 ברוך השם. הרפוא שלי אמר שזה חיובי וטוב וכעת מתקדמים לשלב המעקב)
    כבר משבוע 4 התחיל לי כאבי מחזור והתכווציות..זה נמשך שניות בודדות, וכשאני מרפה ונחה זה חולף.
    הכאבים יכולים גם להיות בזמן מנוחה או מאמץ. חשוב לי לציין שלא מדובר בכאבי תופת אלא בכאב סביל ותחושה קצת מציקה אבל לשניות בודדות ואז זה עובר.
    זה תקין כאבים כאלו בהריון?
    למשהי היה?
    ואם כן ממה זה יכל להיות? קראתי באתרים שהרחם מתרחב רק בשליש השני להריון..

אשמח מאוד שתענו לי ותעודדו אותי
  • כלכך הרבה סימנים להריון , כל אחת שונה מהאחרת.

קודם כל את בהריון זנ כבר התחלה מצויינת , מזל טוב .
    שנית ..
    לי היו כאבים הרחם מתחיל להסתגל למצבו ומה שהולך לקרות לו .
    לאט לאט זה יעבור לך ויבואו דברים חדדשים חחח

שיהיה בהצלחה מאמי הריון תקין קל ומאושר .
    ידיים מלאות עוד 9 חודשים !!!!

בהצלחה והרבה מזל טוב

• שלום בנות רציתי לשאול יש לי איחור במחזור עשיתי בדיקת ביוץ יוצא חיובי בדיקת הריון שלילית והמחזור מאחר עדין וכל יום שמאחר עושה בדיקת ביוץ יוצא חיובי אבל בדיקת הריון שלילית לא מבינה מה קורה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה