9 ימים לאחר החזרה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר אור,
    אני 9 ימים לאחר החזרת 2 עוברים, אתמול היו לי דקירות שמזכירות כאבי מחזור אך היום אין לי כאבים.....
    האם מישהי חוותה כאבים דומים ובכל זאת קיבלה בשורות טובות? (עוד יומיים בדיקת דם)
11 תגובות
עמוד 1
  • אני גם מחפשת סימנים ולא מוצאת.. בדיקת דם ביום שישי!!
    מקווה בשבילנו שיהיו בשורות טובות ואמן שהזמן יעבור מהר ונגיע לרגע של הבדיקת דם ולתוצאות!!!!!
  • היי בנות,
    גם אני איתכן משתגעת מהתקופה של המתנה.
    אני אחרי החזרה של עובר מוקפא ביום חמישי בדיקת דם,
    ולא מרגישה כלום אבל כלום, מתחילה להתבאס שוב כי קשה לי להאמין שהריון יכול להתחיל בלי שום סימן ותחושה (אני יודעת שיש בנות שיתעצבנו ויגידו שאין סימנים והלוואי והן צודקות)
    בקיצור מאחלת לנו שהפעם זה יקרה כי כמה אפשר עוד ???
  • אל תחפשו סימנים אם הייתי מתייחסת לסימנים הייתי צריכה להיות בהיריון כבר 10 פעמים
    מיימורי תופעות של מחזור והריון הן אותן תופעות
    בהצלחה לשתיכן מחזיקה לכן אצבעות
    מאחלת לכן הריון קל ותקין
  • היי, אני לצערי טרם קיבלתי בשורות טובות אבל יכולה לומר לך שבכל התהליך הזה ( ואצלי בעיקר בחלק של התמיכה ) יכולות להיות תופעות שונות ומשונות.
    לי תמיד יש כאבי בטן שהמקור שלהם הן ציסטות הפרוגסטרון גם עושה את ההשפעה שלו על הרחם ויכולים להיות כאבים.
    מניסיון זה לא אומר כלום - לא לטובה ולא לרעה
    בהצלחה
  • תותי פרוטי, גם לי היתה צריכה להיות הבדיקה ביום שישי אך מאחר ואני גרה במושב ואין לנו מרפאה בשישי- קבעתי לחמישי.
    דווקא הפעם, למעט אותן דקירות שכתבתי בהודעתי הראשונה, לא היו לי כאבי מחזור שבוע לפני הבדיקה, רק עייפות!!!
    נקווה שהתוצאות שלנו יהיו חיובות הפעם. (-:
    האמת היא שבכל חודש בעלי ידע שהתשובה תהיה שלילית ורק החודש אמר שלא משנה טיפול/ לא טיפול, החודש זה קורה!!! ואומרים שהבעל תמיד יודע לא?!
  • בהצלחה !!!!!!!!!!!!!
  • נקווה לבשורות טובות למרות שההרגשה שלי זה שלילי, אני חושבת שכשזה חיובי מרגישים את זה ואני לא מרגישה כלוםםםםם
    תוסיפו לזה שעשיתי בדיקה ביתית היום ולא היה זכר לפס חיובי חחחחח אז אני מתחילה להשלים עם זה שגם החודש זה לא יקרה ????
  • אני התחלתי להרגיש אתמול בערב כאבי מחזור אבל... עדיין מקווה ולא מספידה (-:
    תותי פרוטי מחזיקה לך אצבעות
  • אני התחלתי להרגיש אתמול בערב כאבי מחזור אבל... עדיין מקווה ולא מספידה (-:
    תותי פרוטי מחזיקה לך אצבעות
  • תותי פרוטי מה שלומך????
    איך עברה הבדיקה?
  • נקווה לבשורות טובות למרות שההרגשה שלי זה שלילי, אני חושבת שכשזה חיובי מרגישים את זה ואני לא מרגישה כלוםםםםם
    תוסיפו לזה שעשיתי בדיקה ביתית היום ולא היה זכר לפס חיובי חחחחח אז אני מתחילה להשלים עם זה שגם החודש זה לא יקרה ????
    אל תתיחסי לבדיקה הביתית קראתי שהבטא יכולה לראות חיובי והבדיקה הביתית תראה עוד שלילי ...גם אני עשיתי וייצא שלילי ביום ה5 אחרי והשמיני אחרי קראתי ואמרו שהבטא יכולה להראות חיובי והשתן עדיין שלילי בשורות טובות אמן לכולן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה