מחזור לאחר הפסקת גלולות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    הפסקתי לקחת גלולות בחודש אפריל ומיד לאחר מכן ב17.4 הגיע המחזור בשבוע ההפסקה.
    עדיין לא קיבלתי מחזור טבעי מאז... ובדיקה ביתית הראתה שלילי להריון. יש לציין כי לפני שהייתי נוטלת גלולות היה לי מחזור סדיר..
    ואף פעם לא היו לי בעיות עם המחזור.
    אני מתחילה להילחץ שהגלולות שיבשו לגמריי את ההורמונים בגוף והגוף שלי לא מצליח להתנקות ולחזור לפעילות תקינה.
    פניתי לרופא נשים ולאחר בדיקה אמר כי רירית הרחם דקה ונתן לי לקחת למשך חודש פרוגילוטון שבסופו אמור להגיע מחזור מדומה...
    השאלה שלי היא האם לאחר חודש שאקח את הכדורים הללו המחזורים יסתדרו? ומה אם המחזורים לא יסתדרו..? מה אז?
    ולגבי הביוץ, זה אומר שכל הזמן הזה לא היה גם ביוץ? מה זה אומר על הסיכויים להרות? מבולבלת...
7 תגובות
עמוד 1
  • הי מתוקה!
    וסת שמגיעה בעת נטילת גלולות, היא וסת מדומה.
    לאחר שנים של נטילת גלולות לוקח כמה חודשים לגוף לחזור לעצמו (הגלולות הופכות את הגוף במידה מסויימת ל"נכה" הורמונלית)
    תני לגוף לעשות את שלו, לדעתי, לא פחות משלושה חודשים.
    בזמן הזה, וכל עוד את בוודאות לא בהריון, תשתי תה צמחים שן ארי וגדילן מה שיכול להאיץ ולהקל על פינוי ההורמונים העודפים מהגוף.
    במשך הזמן הזה כמובן שאפשר להיקלט....אבל תני לעצמך פרק זמן של כמה חודשים לפני שאת מלחיצה את המערכת :))))
    בהצלחה !
    תעדכני אותנו :)
    יעל

יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מומחית בליווי הריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
  • היי יעל,
    לקחתי את הגלולות שהרופא רשם, לפי העלון המחזור צריך להגיע תוך 5 ימים. לקחתי את הגלולה האחרונה ביום ראשון וטרם קיבלתי...
    מיום שני הרגשתי עייפות, רגישות בחזה, ובחילות כל הזמן וחוסר תאבון כנראה בעקבות השינויים בהורמונים בחודש האחרון..
    כמה ימים לדעתך כדאי להמשיך ולהמתין למחזור בתקווה שהוא יסתדר..?
    יכול לקרות מצב שלמרות קבלת הורמונים מהפרוגילוטון הגוף לא יגיב לזה??
    תודה ושבוע טוב :)
  • הי חמודה
    כמה זמן לחכות, זו שאלה שהתשובה עליה היא מאוד אינדיבידואלית. אם את חושבת שאת בהריון, בצעי בדיקה ותוכלי לדעת בודאות.
    לגבי התגובה של הגוף, את לא מאמינה כמה מקרים כבר ראיתי בקליניקה שלי בהם אנשים / נשים לא הגיבו לתרופות (כולל כאלה שנחשבות "חזקות"). כך שלצערי, אין לי תשובה.
    ואולי את באמת בהריון....ולכן העיכוב בקבלת הוסת.
    מה דעתך לבדוק?
    אשמח לעדכון ממך יקרה:)
    יעל
    יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מומחית בליווי הריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
  • היי יעל
    אני ילדתי את הבת שלי ב2017ואחרי הלידה הרופא נתן לי מרשם לסרזט שתיתי אותם עד לפני חודש .
    הייתי בביקורת והרופא החליף לי את הגלולות לאמילי כרגע אני בהפסקה מהגלולות כבר 3ימים ועדיין לא קיבלתי מחזור האם זה תקין?
  • בוקר טוב.
    אני בת 41 לקחתי גלולות רצוף כ15 שנה.
    הפסקתי אותם בערך לפני כ4 חודשים..( בערך ביולי ). המחזור הראשון הגיע ב1/9.
    ולאחריו ב29/9. ולאחריו ב1/11.
    הייתי אמורה לקבל ב1 לחודש ( לדצמבר). אך כרגע יש איחור. אין סיכוי להריון... !
    האם זה הגיוני שכך יגיב הגוף?
    אחרי נטילת גלולות ?.
    האם זה נחשב איחור ?
    אני מאודד אודה לתשובה.
  • הפסקתי גלולןת אחרי כמה שנים במטרה להיכנס להריון ולא קיבלתי את המחזור הראשון וחצערי גם יצא שלילי בבדיקת הריון מה זה אומר על הביוץ בחודשים אחרי אם לא קיבלתי מחזור בחודש יולי זה אומר שגם לא יהיה ביוץ ולכן אפילו אין טעם לנסות הריון כי אין ביוץ?
  • היי, הפסקתי לקחת גלולות באמצע החפיסה לאחר כחצי שנה.
    יש לי דימומים…
    מה קורה אצלי בגוף? זה תקין?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה