פוליפ /ציסטה בשחלה וביוץ דחוף בבקשה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    אני בת 31, ומנסה כמעט שנה להיכנס להריון.. למעשה לפני שנה התחלתי פעילות מינית ומעולם לא נטלתי גלולות.. עשיתי מעקב זקיקים 3 פעמים החודש, מכיוון שאני לא מצליחה לאתר את יום הביוץ..ביום ה-8 למחזור התוצאות היו :
    שחלה ימנית:
    מידת שחלה- 25*15
    זקיקים בגודל 13*12
    שחלה שמאלית:
    מידת שחלה- 40*26
    זקיקים בגודל 16*15
    עובי אנדומטריום 5.8.

ביום ה11 למחזור התוצאות היו:
    שחלה ימנית:
    זקיקים בגודל 15*15
    שחלה שמאלית:
    זקיקים בגודל 16*20
    עובי אנדומטריום 9.9

ביום ה12 למחזור התוצאות היו:
    שחלה ימנית:
    זקיקים בגודל 16*17
    שחלה שמאלית:
    זקיקים בגודל 20*19
    עובי אנדומטריום 10.4
    הטכנאית רשמה שראתה במרכז בשחלה ממצא היפראקוגני בגודל 11*13*8 מ״מ עם זרימה מועטה בדופלר ושאולי זה פוליפ

אני מודאגת מאוד!!!!! ומפחדת מאוד!! מה זה אומר?
    לפי התוצאות עדיין לא בייצתי האם זה בגלל הפוליפ אולי? כיצד מטפלים? אני דואגת מאוד
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום חיון
    על פניו נראה שכל הממצאים תקינים.גודל הזקיק המוביל תקין ומתאים לשלב זה . אני ממליצה תמיד לשלב בדיקת דם ביום ה12 כדי לוודא התקדמות לקראת ביוץ. וכמובן לחזור על מעקב זקיקים ורמת אסטרוגן ופרוגסטרון ביום ה- 14 .
    (לא ציינת האם נטלת הורמונים או לא לכן אני יוצאת מנקודת הנחה שלא).

לגב הממצא שציינת לא מוכר לי נושא פוליפ בשחלה אבל ייתכן שהכוונה היתה פוליפ ברחם? כדי לוודא האם מדובר בפוליפ מומלץ לעשות היסטרוסקופיה אבחנתית.
    בהצלחה

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה