אכילת ביצה קשה שלושה ימים לאחר שהורתחה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הביצה השארה על השיש בלילה בתוך המים שלה. הוכנסה למקרר ולאחר שלושה ימים קילפתי אותה ואכלתי. אני חרדה שזה מסוכן! לא חשבתי כמו שצריך. אני בשליש הראשון.
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב,

יש צורך בהתייחסות לשני נושאים נפרדים.
    1. החשש בהימצאות החיידק סלמונלה בביצים אשר לא בושלו בצורה מספקת. במידה והביצה עברה בישול, אין חשש.
    2.החשש שהמזון שאכלת עבר קלקול בעקבות תהליך טבעי של התרבות חיידקים במזון.
    כל מזון שעובר בישול ולאחר מכן מאוחסן במקרר, מומלץ לצרוך תוך יומיים. בנוסף, יש לחמם את האוכל לפני האכילה עד למצב שבו עולים ממנו אדים.

לצערי אינני יכולה לספק לך תשובה על מה שכבר נעשה=) אלא רק להמליץ לך להקפיד על ההנחיות הנ"ל.

בברכה,
    עינת כהן
    תזונאית קלינית

https://www.facebook.com/einatcohen.vegan.nutrition
  • היי
    יש לי שאלה..
    לפניי שבוע קנינו ביצים וחלקם התלכלכו מביצים שנשברו בתבנית.
    בעלי שטף את הביצים שהתלכלכו והכניס למקרר.
    היום אחרי שבוע מאז שבעלי שטף את הביצים הכנו שקשוקה וסבתא שלי שמה את הביצים שנשטפו.
    אני יודעת שזה לא בריא האם זה יכול להזיק??..
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה