היי אשמח לעזרה בקניית מוניטור נשימה לתינוק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי אני בהריון ראשון :) ואשמח להיוועץ באמהות מנוסות :)
    אני רוצה לקנות מוניטור נשימה לתינוק (בייבי-סנס)
    חשוב לי מאוד שהמכשיר יהיה אמין, ובמקרה של אזעקת אמת, חס ושלום, אכן יצפצף.
    האם מבחינת אמינות המכשיר יש חברות או דגמים מומלצים?
    האם מבחינת אמינות המכשיר זה משנה באיזה חנות/רשת הוא נקנה?
    תודה :)
5 תגובות
עמוד 1
  • אם תקני ברשת גדולה - לכל הבייבי סנסים יש תו תקן והם אמינים (עד כמה שאני יודעת). לפחות מה שאני ראיתי בשילב ובמוצצים.

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • אנחנו קנינו "בייבי-סנס" שזה פיתוח ישראלי. השירות שלהם נפלא, אני יודעת שאפשר עם כל לידת תינוק חדש לעשות אצלם בדיקת תקינות.
    הילדים הם גשר אל עצמנו, שנתן לנו הזמן.
    שלום חנוך { מתוך השיר "על פני האדמה" }
    "I see your ture colors shining through
    I see your true colors and that's why I love you
    So don't be afraid to let them show
    Your true colors are beautiful like a rainbow"
    (מילים מתוך השיר true colors של Cyndi Lauper )
  • תראי, עם הגדול שלי קיבלתי אינטרקום אבל לא של בייבי סנס, הוא הקפיץ אותנו כמה פעמים בלילה סתם, ואחרי כמה פעמים כאלו שהלב ירד לי לתחתונים, החזרתי אותו לחברה שנתנה לי אותו, וקניתי את המקורי- את הבייבי סנס שקוראים לו בייבי סנס, הוא לא זול, אבל מכל המחירים שבדקתי באתר של מאמא גורו הוא נמכר בהנחה גדולה יחסית לשאר, מה גם שזה משהו שיכול בכיף לשמש אותך גם בילדים הבאים, ככה שהמחיר מתגמד לעומת התועלת. חשוב לא להתבלבל במכשיר, יש כל מיני. אגב, זה נכון שהם עושים בדיקות למכשיר אם צריך.
  • אנחנו השתמשנו עם הבנות בעבר בבייבי סנס, ואחרי שהקפיץ אותנו לשווא כמה פעמים, ויתרנו עליו. בילד הקטן שלנו עכשיו, קנינו את המוניטור חי שן סנוזה, והוא פשוט מעולה הרבה יותר, ויותר מדויק בפעולה שלו, והוא מאוד נוח כי הוא קטן מאוד והוא כל הזמן על הילד. אני מאוד ממליצה. שווה כל שקל.
  • לנו יש את הבייבי סנס המקורי, אנחנו מאוד מרוצים...כרגע כבר לא בשימוש ואני מתכוונת למכור אותו.

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה