נר בטוסיק - הריון ולידה

• זה סיפור שלי מילדותי...
    כשהייתי בת 13 היה לי חום ואימי האמינה במדידת חום הטוסיק עד גיל 20 למאות שהתנגדתי ואז היא השכיבה אותי בכוח על הבטן בספה הורידה לי מכנס ותחתונים ודחפה לי את המדחום לפי הטבעת צרחתי כי זה כאב מכיוון שהיא דחפה לי את כל המדחום לתוך פי הטבעת עד הסוף במשך חמש דקות שלמות וכשהוציאה את המדחום צרחתי עליה והיא אמרה לי לחזור לשכב אז חזרתי כדי לא לריב איתה ואז היא באה ודחפה לי בכוח שתיי נרות ברוחב של שש סנטים ובאורך של שבע סנטים וזה היה כואב האצבע שלה היתה תקועה עמוק בפי הטבעת שלי במשך שתיי דקות ולאחר שהוציאה את האצבעות שלה דפקה לי זריקה במחט שאורכה הוא 8 סנטים אז כבר התחלתי לבכות לאחר 10 דקות הוציאה את המחט ודחפה לי עוד נר בתחת האם זה מותר לאמא לישות דבר כזה לילדה בת 13 ומאז אני מפחדת לשים לילדי נרות בטוסיק גם כשהם חולים והמצב חריג האם זה בסדר????
4 תגובות
עמוד 1
  • אני בת 17 ומכירה את המקרה עד היום אמא שלי מודדת לי חום בטוסיק ודוחפת לי נר בטוסיק
  • הנר הוא להורדת חום בלבד? אפשר לפרט תודה
  • יש לי טראומה
  • נראה לי טראומה של כל הילדים מגיל קטן
    גם אמא שלי אהבה למדוד חום בטוסיק עד גיל מאוחר 15 אפילו ולתת לי נר האמת שתמיד העדפתי בטוסיק מאשר למדוד בפה כי יש לי רפלקס הקאה וגם לגבי אנטיביוטיקה אז העדפתי נר נכון זה לא הכי נעים אבל אם את לא מכווצת את פי הטבעת אז זה לא כואב גם אפשר למרוח וזלין על הנר וזה נכנס בקלות

גם עכשיו כאמא אני משתמשת בנרות ומד חום לישבן הכי טוב ומדויק שיש
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות