תביעה ישנה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • שלום. לפני 8 שנים בלידה ראשונה ע"פ סיכום לידה היה קרע בדרגה 3. מאז ללא בירור נוסף 4 לידות טבעיות. בזמנו לא פתחתי תביעה כי אמרו לי שחוות דעת רפואית זה ענין יקר ועדיף לחכות כמה שיותר לראות כיצד זה משפיע על המשך החיים. רק עכשיו שלחו אותי לבירור מקיף שמגלה כי המצב לא טוב בכלל - פגמים וחסרים נרחבים. לדעת הרופאים היה קרע בדרגה 4 ויש רושם לנסיון חיפוי על מה שבאמת התרחש. זו היתה סטודנטית שהציעה לי ללדת על כסא לידה כאשר לא היה לה מושג איך מיילדים בצורה כזו והמיילדת שהיתה אמורה להיות צמודה אליה לא ממש היתה בשטח. כמובן שעכשיו מפנים אותי רק ללידה קיסרית. השאלה אם כבר חל חוק התישנות או שעדיין יש מה לעשות בנידון. תודה מראש
1 תגובות
עמוד 1
 • שלום לפונה,

  תקופת ההתיישנות החלה על תביעות בגיןם נזקי גוף הינה בת 7 שנים, למעט חריגים ספציפיים, כמו למשל גילוי מאוחר של הנזק.

  מקריאת פנייתך נראה כי עילת התביעה אכן התיישנה ועל אף שהיום בדיעבד נחשפת לפרטים לכאורה "חדשים" אין בכך כדי להחריג זאת מן הכלל.

  בברכת רפואה שלמה,

  עמית שטרייכמן, עו"ד
  קק"ל 82 באר שבע
  עמית שטרייכמן | עורך דין

  קק"ל 82/31, באר שבע / הרכב 1, תל אביב
  טל: 08-6788174 | פקס: 077-3179696
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה