הפרשות/ השתרשות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי.. אני חדשה כאן.. מהיום האמת :)
    אני ובעלי מנסים מאפריל בערך להיכנס להריון, חייבת לציין שהמחזור שלי לא סדיר- נע בין 32 יום ל38 יום פלוס מינוס. הווסת האחרונה הגיעה ב22.10 ובתאריך 6.11 וביום למחרת מקלוני הביוץ הראו שיש ביוץ.
    מיום שישי האחרון 13.11 התחילו הפרשות חומות..כמעט ולא דמיות.. ברמה שלא מפריעה או דורשת פד או טמפון. רציתי לדעת אם קרה למישהי והאם ייתכן הריון או השתרשות בשלב כזה? הרופאת נשים אמרה שבינתיים עדיף לחכות ולא למהר לבדוק.. שאפשר עוד לחכות לתחילת שבוע הבא.
    כל כך מנסה להדחיק את הציפיות כדי לא להתאכזב אם זה סתם הפרשות ולא הריון.. אשמח לשמוע דעתכן..
    וסליחה על האורך והחפירה חחח :)
12 תגובות
עמוד 1
  • היי. אני בדיוק באותו מצב כרגע, איחור של 4 ימים והתחילו אתמול הפרשות חומות.. רק שאני ביצעתי היום בדיקת דם ולצערי הרב הבדיקה שלילית. בכל מקרה לגבייך אין לדעת כי שמעתי שכן יש אפשרות של הפרשות חומות בהריון כי זה יכול להיות השתרשות ויש לי המון חברות שזה קרה להן בתחילת ההריון שלהן אז אני מקווה שכך זה גם אצלך . תחכי עוד כמה ימים ותבצעי בדיקת דם, זאת התשובה הכי בטוחה. ורק כדי להרגיע אותך לגבי המקרה שלי - אצלי כל מחזור מתחיל בהפרשות חומות אז אם אצלך תופעת ההפרשות היא חריגה אני מאמינה שאולי יש סיכוי טוב. הכי חשוב שאם לא אז לא להתייאש, המון בהצלחה ושנתבשר בעזרת השם בקרוב!!!
  • עכשיו אני גם שמה לב שכתבת שההפרשות התחילו לך לא הרבה אחרי הביוץ אז באמת יכול להיות שמדובר בהשרשרה. מאודדדד מקווה בשבילך
  • הלוואי בע"ה.. יום חמישי אבדוק את העניין..
  • לי היה דימום השתרשות..

מה אתך ? יש הריון ?

• שלום לכולן:)
    גם אני באותו מצב!!
    איחור של כמה ימים מהמחזור ויש הפרשות חומות וכאבים כמו של מחזור
    משתגעת כבר אם זה מחזור השתרשות...
    או אולי ץופעות דל הפסקת הגלולות לאחר תקופה ממשוכת ( הפסקתי לפני חודשיים)
  • אם יש איחור אפשר לבצע בדיקת דם או לחילופין בדיקת הריון ביתית

• לא הייתה השתרשות לצערי.. עשיתי בדיקת דם ב-19/11 והתוצאה הייתה שלילית. בנוסף, כמו שרשמתי בהודעה הראשונה, המחזור שלי לא סדיר ועדיין לא הגיע המחזור מה-22/10. אין מצב שהבדיקת דם לא אמינה אהה?? (אשליותתתת :/ )
  • אולי היה ביוץ מאוחר ?
  • מירי אם היה ביוץ מאוחר בדיקת דם יכולה להראות תוצאה שלילית לאחר כביכול איחור במחזור???
  • כבר לא יודעת מה לחשוב..
    22.10 מחזור אחרון (עד היום עוד לא הגיע!!)
    6-7.11 בדיקת ביוץ חיובית
    19.11 בדיקת דם הריון שלילית
    מזכירה..מחזור לי סדיר.. נע בין 33 יום ומעלה ממחזור למחזור.. יש טעם לעשות עוד בדיקת הריון??
  • תיקון- מחזור לא סדיר**
  • מי יכולה לעזור לי כאן ב 14 למרץ קיבלתי מחזור והיום ה 31 למרץ היה לי דימום קל שמתחיל לסגת האם זו השתרשות?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה