יש מישהי שמחכה כמוני לבדיקת דם ביום א? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ?
23 תגובות
עמוד 1
  • כן אני!!!!
    מורטת שערות כברר
    ביום ראשון הקרוב יעברו שבועיים מיום ההזרעה, מקווה שהמכשפה לא תגיע עד אז!
  • אני ביום שני, בינתיים אני סתם גדלה ולא מהסיבות הנכונות... ההורמונים האלו משגעים אותי

מאחלת לשתיכן המון המון בהצלחה!!
  • גם לכן הפטמות רגישות?
  • החזה קשה וכואב. אצלי זה מהאוביטרל + נרות קרינון
  • גםאצלי מאוד כואב..
    אבל גם לפני מחזור זה ככה..פשוט הפטמות רגישות, גם אני לקחתי אוביטרל
  • הי, גם אצלי יעברו שבועיים מיום ההזרעה ביום ראשון הקרוב, אבל נראה לי שלא אצטרך בדיקות דם כי לדעתי המחזור צריך להגיע לפני יום ראשון ( שזה מוזר כי זה יהיה פחות משבועיים). כל התחושות אומרות שהמחזור אוטוטו כאן: כאבי בטן וצוואר תפוס כמו כל חודש. מה גם שאין לי שום תחושה יוצאת דופן מאז ההזרעה.. לא חזה כואב ולא כאבים או הפרשות. כלום. היה לי משבר מאד גדול ביום שני שזה לא הצליח, שוב. אבל עכשיו אני רק מחכה שהמחזור יגיע כבר ואוכל להתחיל שוב בטיפול. קבעתי אפילו עם רופא חדש. מקווה שסיבוב הבא יהיה הסיבוב! בהצלחה לכולכן. דרך אגב, איזה תחושות יש לכן מאז ההזרעה?
  • הי Mesh, אחרי ההזרעה הייתה לי אי נוחות בבטן תחתונה, אבל חוץ מזה כלום (בניגוד לחודשים אחרים שחשבתי אני עייפה מדי, או יש לי בחילה, או דימום טרום ויסתי שחשבתי שהוא השרשה). החזה מאוד כואב לי וסליחה על התאור - יש לי יובש וגינלי כמו לפני כל מחזור. אני לא חושבת שניקלטתי, אבל האחות אמרה להמשיך עם נרות הקרינון עד יום ראשון וביום שני לבוא לבדיקת דם. אני רק רוצה שה session הזה ייגמר כבר ואתחיל מחדש. זו הייתה הזרעה ראשונה.
  • הי, גם אצלי זו היתה הזרעה ראשונה ועדיין היתה המון ציפייה... מה גם שכביכול הכל בסדר אצלנו ועדיין כלום לא קורה... אני לקחתי איקקלומין והזרקתי אוביטרל וההורמונים פשוט חירפנו אותי. בכיתי על ימין ועל שמאל והייתי עצבנית בטירוף. זה היה נורא. ועכשיו צריך לעבור את זה שוב. אני מקווה שפעם הבאה תהיה זאת שבה נכנס להריון! בהצלחה! תעדכני
  • בנות יום א' - שיהיה לכן המון בהצלחה, תעדכנו!
    בנות יום ב' - לקסוס ציפורניים ולקוות לטוב...

מאחלת משפחות גדולות ושמחות לכולנו!
  • לכל הבנות פו בהצלחה לכן??
  • אני אחרי החזרת 2 עוברים מוקפאים, את שלב ההזרעות זנחתי מזמן (-:
    בטיפול השני הייתי בהריון ועברתי הפלה לאחר שהפסיק דופק לעובר. עכשיו בסבב רביעי, לא מרגישה כלום, לא מחזור ולא סימנים כאלה ואחרים אבל אי אפשר לדעת כי עם נרות וכדורים של תמיכה המחזור ממילא לא יגיע עד שאפסיק את התמיכה אם חס וחלילה התוצאה תהיה שלילית.
    נחזיק אצבעות לכולנו.
    אני שוקלת לקנות בדיקת שתן למחר כי איכשהו החודש אני אופטימית. בחודשים שהתוצאה היתה שלילית ידעתי והרגשתי שזה מה שהולך להיות
  • היי בנות
    שיהיה לכולכן בהצלחההה
    הלוואי תבשרו לנו בשורות טובותת[fin
  • אמןןןן
  • אני רשמית מחכה לסבב הבא

מחזיקה לכן אצבעות
  • גם אני..מחכה לסבב הבא, שיהיה עוד חודש.. הרופאה בחו"ל
    אוף!
  • ?? ????? ? ?? ??????? ????????
  • עשית כבר בדיקה?

חנוש
  • אני? כן (-:
    כפי שהרגשתי, יצא חיובי אבל אני לא ממהרת להתלהב כי כבר התאכזבתי מהפלה לפני מס' חודשים, רק אחרי הדופק אנשום לרווחה. אמן!!
  • איזה כייף לשמוע
    בשעה טובה ומזל טוב
    אל תדאגי הכל יהיה בסדר
    מחזיקה לך אצבעות
  • איזה כייף לשמוע
    בשעה טובה ומזל טוב
    אל תדאגי הכל יהיה בסדר
    מחזיקה לך אצבעות
  • היי בנות,

עשיתי בדיקה ביתית ביום ה 11 להזרעה והתשובה הייתה שלילית.
    בעוד 3 ימים יש לי בדיקת דם(בטא). האם יש עוד סיכוי להריון? קרה למישהי דבר כזה?
  • תמיד יש סיכוי. צריך לחכות לבדיקות דם. עדיף לא לעשות לפני בדיקת שתן כי זה מוקדם מידי ויש השפעה של האוביטרל.
  • היי, אני חדשה בפורום הזה... כמו כולן אני מחפשת באינטרנט כל מיני דברים שקשורים לנושא ומעודדים :)
    מחר יש לי בדיקת דם בבוקר, הזרעה שניה עם אגונל אף ואוביטרל. ..
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה