כאבים בצלעות למעלה צד שמאל, מתחת לחזה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    אני שבוע 10+1
    ממש עוד בהתחלה, הריון שני
    אחרי שבועיים של צינון קשה-שיעול כבד עם הרבה ליחה, התחיל כאב נקודתי בצלע העליונה צד שמאל (כאבים התחילו לפני שבוע), בתחילה חשבתי שמדובר בשריר שנתפס עקב השיעולים המרובים, אבל ככל שהימים עוברים הכאב ממש מתחזק, מרגישה אותו בעיקר בלילה בשכיבה, כשאני מרימה ידיים, מרימה את הבן שלי בן שנה ו-8, ממש כאבים כאילו מישהו "הרביץ" לי . כואב לי כשאני נושמת עמוק.
    הייתי כבר ב-2 בדיקות שגרתיות אצל הרופא המלווה שלי, שבוע 6 ושבוע 8, הכל תקין גם בבדיקות דם.
    לא היה לי את זה בהריון הקודם
    אשמח לשמוע חוות דעת מקצועית
    איך להעביר את הכאב? והאם הוא יעבור בכלל??

תודה
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

לתת לך חוות דעת מקצועית מבלי לבדוק אותך זה יהיה לא מקצועי
    איני יכול לאבחן אותך דרך הפורום ו/או לתת לך המלצות לטיפול

כנראה שהכל קשור למחלה שעברת וזה עדיין שאריות שלה, כאשר יכולות להיות סיבות שונות לזה, החל משריר "תפוס", דרך נוזלים בראות שלא נספגו, צלע שבורה ועוד.

ד"ר הדר

• היי גם לי יש את אותו בעייה אשמח לדעת מה בסוף עשית
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה