מתי נהוג להכין חדר תינוק/תינוקת? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אני בשבוע 29, לידה ראשונה בע"ה
    אני באופי שלי נוהגת להכין דברים מראש, בימוחד שמדובר באירועים מיוחדים/חשובים/מלחיצים.
    אני ממש לא יודעת מה נהוג. אמא שלי אומרת שאסור להכין שום דבר, ושביום הלידה כולם רצים מסביב כדי לסדר את חדר התינוק. זה נשמע לי מוזר, לא להתכונן בעצמי, לא להכין כלום? רק עכשיו אני מתחילה לבדור רשימות של ציוד לתינוקות.
    אז מה אתן עושות? מכינות מראש או מחכות ליום שאחרי?
    תודה!

3 תגובות
עמוד 1
  • יש הרבה דברים שאחרי הלידה אפשרי לארגן בזמן קצר , הציוד שיותר מורכב וחיוני ליום לאחר הלידה אפשר להתארגן מראש לדעתי :)

הדס
  • אכן יש מנהג כזה אבל את כמובן יכולה לנהוג את שאת מרגישה...

דברים שאני חושבת שכדאי לעשות עכשיו:
    -לסדר את החדר,אם יש בו דברים מיותרים זה הזמן להוציא
    -לסייד את החדר או לשים טפט חמוד
    -ללכת לקנות הכל, אבל לא להביא כלום הביתה. התשלום באשראי. זה מאוד מקובל. חלופה אחרת היא לבחור הכל מראש (כמובן את הדברים ההכרחיים יותר) ולשלוח מישהו אחרי הלידה לקנות הכל.
    -לקנות בגד ראשון ואפילו לעשות לו כביסה.

אני חושבת שזהו, זה מה שאני מתכננת לעשות... :)
    יש מצב ששכחתי משהו או טרם חשבתי עליו, אתן מוזמנות להוסיף.
  • רצוי כמובן לארגן חלק מהדברים מראש, תבדקי מה יהיה לך יותר קשה להשיג ותארגני אותם מראש, כי באמת שלא יהיה לך זמן לזה אחרי הלידה, ודברים יותר פשוטים אני ממליצה להשאיר לאחרי, מניסיון אישי הרבה מהדברים גם מקבלים במתנה. אם למשל את רוצה להשקיע בחדר עצמו אני יכולה להמליץ לך על חנות מקסמה עם חדרים מעוצבים קומפלט, (חוסך זמן וכסף) אם זה מדבר אליך את יכולה לבקר באתר הזה: http://www.dland.co.il/%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94/%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%AA/

בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה