כניסה להריון מיד לאחר גרידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,

אז הסיפור שלי הוא כזה
    בחודש אוגוסט נקלטתי להריון ראשון שהתברר כהריון כימי
    מיד לאחר ״המחזור״ נקלטתי להריון נוסף שלצערי נגמר בשק ללא דופק, עברתי 2 טיפולי ציטוטק ולאחר שלא צלחו עברתי גרידה ב12.1
    בבי״ח לאחר הגרידה הסבירו את על תהליך ההחלמה ואמרו שניתן לקיים יחסי מין לאחר סיום הדימום ומבחינת כניסה להריון מומלץ לחכות וסת אחת בנוסף להגיע לבדיקה אצל רופאת נשים לאחר סיום הדימום.
    הדימום נגמר כלפניי 3 שבועות והיום כחודש וחצי לאחר הגרידה טרם קיבלתי מחזור
    הגעתי היום לרופאת נשים ושאלתי האם המצב תקין
    הרופאה ביצעה בדיקה ידנית תחילה ואמרה שכנראה אי הולכת לקבל כי היא רואה הפרשות חומות
    לאחר מכן ביצעה אולטרסאונד ותוך כדי שואלת אותי האם יכול להיות שאני בהריון
    לא הבנתי את השאלה וקצת נכנסתי לשוק
    תמיד הרגשתי את הביוץ שלי והפעם לא, פשוט המתנתי בסבלנות לקבלת המחזור ולא הופיע שום סימן.
    מסתבר שבאמת יש שק הריון ושק חלמון, טרם נראה דופק היא אמרה שהגודל מתאים להריון מאוד צעיר
    ביקשה שאחזור אליה בעוד שבועיים לבדיקה נוספת...
    יצאתי ממנה בהיי ובשוק מטורף לא יודעת מה לעשות ואיך לספר לבעלי מהפחד שנחווה שוב הריון לא תקין חלילה...

ניסיתי לחפש סיפורים דומים לשלי אך לא מוצאת
    האם מסוכן שלא חכינו וסת אחת וישר נקלטתי?
    סליחה על החפירה אבל מחפשת מישהי שאולי עברה משהו דומה לסיפור שלי או אולי סתם עידוד...

תודה והמשך ערב מקסים
8 תגובות
עמוד 1
  • לא מסוכן, יש אין ספור סיפורים ברשת ומחוצה לה של נשים שנכנסו להריון מיד לאחר הפלה וזה לא מפתיע כי אחרי הפלה הפוריות מעט עולה למיטב הבנתי.
    תנשמי עמוק, נסי להירגע למרות שזה קשה ותהני מהדרך החדשה.
    את מנת חלקך לסטטיסטיקה כבר תרמת, מאחלת לך הריון תקין ארוך ומשעמם!
  • הסיפור שלי מאוד דומה, רק בלי ציטוטק. הגעתי למיון עם כאבים ודימום קל שבוע 9+ וגילו שיש לי זיהום ושההפלה כבר התחילה אז עשו לי גרידה (שאיבה בואקום) וקיבלתי אנטיביוטיקה. נתנו לי את אותן המלצות בדיוק. האם לא חייבים לחכות עד המחזור הבא שהכל יצא/לנקות את הגוף?
    האם הכל היה תקין עם ההריון שלך שנקלט לפני המחזור הבא?
  • היי אני בת 20 בגיל 17 עברתי הפלה בהתחלה בכדורים זה הסתבך איבדתי הרבה דם
    ועשו לי גרדה הרופא אמר שהכל תקין היום אני בת 20 ואני ובן הזוג שלי קיימנו יחסי מין אבל לא נכנסת להריון ? אפשר להיכנס לאחר מכן ?
  • היי שלום אני חוששת שיש לי סיפור דומה לשלך אני גם עברתי גרדה ואני שוב חוששת שאני בהריון
  • שלום
    שבוע 10 הדופק נעלם
    אחרי 2 מנות ציטוטק לא קרה כלום
    עברתי גרידה
    האם אני יכולה לנסות שוב כבר מיד
    נסיתי מעל לשנה להיקלט עד שניקלטתי מאוד שמחתי שבוע 7 היה דופק שבוע 10 כבר לא
    העצבות גדולה רוצה כבר לנסות שוב שהכל פורה שם
  • היי אשמח לדעת עם אני לאחר גרידה בשל הפסקת דופק לא קיבלתי עדין ווסת היה רק דימום לאחר הגרידה כמה ימים פסק ואז אחרי יומיים שוב לכמה ימים ..
    אשמח לדעת עם זה מסוכן לא לחכות לווסת לאחר הגרידה ולנסות שוב להיכנס להריון חוששת מאוד שתיהיה הפלה נוספת.. מישהי שעברה את זה והיה לה הריון תקין ?
  • היי אשמח לדעת עם אני לאחר גרידה בשל הפסקת דופק לא קיבלתי עדין ווסת היה רק דימום לאחר הגרידה כמה ימים פסק ואז אחרי יומיים שוב לכמה ימים ..
    אשמח לדעת עם זה מסוכן לא לחכות לווסת לאחר הגרידה ולנסות שוב להיכנס להריון חוששת מאוד שתיהיה הפלה נוספת.. מישהי שעברה את זה והיה לה הריון תקין ?
    היי תוכלי לשתף מה בסוף עשית?
    אני באותה דילמה כמו שלך
  • היי עשיתי הפלה בגרידה היו לי דימומים 3 ימים ועברו לי איך אני אדע מתי הביוץ שלי ? האם עכשיו אני בביוץ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה