שיטת אביבה???? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי
    לראשונה בוחרת לכתוב בפורום
    אני בת 34 לאחר 6 הפלות. לכאורה אין סיבה לכך

השאלה שלי האם מישהי ניסתה שיטת אביבה?
    תודה

נטלי

2 תגובות
עמוד 1
  • הי נטלי,

סליחה על התגובה המאוחרת.

מעולם לא שמעתי על השיטה הזו, אך אם מדובר במשהו טבעי והרפואה הקונבלציונלית לא הצליחה לתת לך מענה - אני אומרת - למה לא...? :)
    אם לא מדובר במשהו טבעי, השמרי לך בבקשה. הוועצי ברופא מוסמך לפני כל מתן טיפול תרופתי כלשהו!

יעל

יעל
  • היי,
    אני שמעתי על שיטת אביבה מאחותי שניסתה להיכנס להריון שני -טבעי בגיל 39 ובסופו של דבר -הצליחה. היא מאוד ממליצה על שיטת אביבה, במיוחד בגלל שהיא עברה טיפולי פוריות במשך שנים וההריון הראשון שלה היה בIVF .
    אני יכולה להגיד לך שהיא במקביל עשתה כמה שינויים בחיים שלה כגון: החלפת מקום עבודה וקואצינג' ושיטת אביבה.
    יכול מאוד להיות שכל השינויים האלו גם עזרו לה.
    שיהיה לך המון בהצלחה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה