הריון תאומים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, היתבשר לנו שאנחנו בהריון ואנחנו מצפים לתאומים (הריון טבעי). אני כולי מתרגשת, חוששת, מפחדת ובסערת רגשות.
    אני כבר בחודש חמישי ותופעות ההריון לא מפסיקות. אני מקיאה, יש לי כאבי גב, חולשה בגוף, בחילות בבוקר ועוד. עשיתי בדיקות אצל הרופא והכל תקין (תודה לאל) - התחושות נורמליות לחלוטין.
    אני מנסה למצוא מקורות מידע שיעזרו לי להתכונן לקראת הלידה ובעיקר לאחר הלידה. הסתכלתי במדריך לתאומים של מכבי שירותי בריאות (מצ"ב הלינק) וקיבלתי אחלה מידע שענה על רוב השאלות שלי.
    אשמח לקבל מידע מנשים שהצליחו להוריד את תופעות ההריון בעזרת תזונה, מה עלי לאכול על מנת להקל על התופעות? האם זה קשור בכלל לתזונה?

אשמח לכל מקור מידע בעיקר מנשים עם ניסיון
    תודה

shlomit shalom
1 תגובות
עמוד 1
  • הי שלומית!

מה שלומך?
    אני מתנצלת על עיכוב התגובה שלי, לא התאפשר לי לענות על שאלות בפורום לאחרונה.
    איך את מרגישה כעת? האם את עדיין חווה את התחושות שציינת?
    בברכה,
    עינת כהן
    תזונאית קלינית

https://www.facebook.com/einatcohen.vegan.nutrition
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה