זכויות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר טוב
    אני נמצאת בטיפולי פוריות, עברתי לבינתיים 4 הזרעות שהצריכו יום מחלה אחד, בדיקות דם שהיו רק שעה בתחילת יום עבודה ולכן לא יצא לי להשתמש יותר מידי בימי מחלה.
    החודש אני מתחיחה טיפולי הפרייה. במקום העבודה הבאתי אישור מהרופא המטפל כי אני נמצאת בטיפולים כבר מלפני חודש בערך.
    הייתי רוצה לדעת מה מגיע לי מבחינת ימי המחלה שלי והזכויות במקום העבודה. אני זכאית כמו שאר העובדים למספר ימי מחלה לפי חוק אך אם אני נמצאת בטיפולים אני זכאית ליותר במידה ואני עוברת את המיכסה השנתית (שאיבות וכו)?
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך,
    אינך זכאית לימי מחלה נוספים, אך את זכאית לממש את הקיימים בגין הטיפולים באופן שבו מספר ימי המחלה המירבי להעדרות בגין טיפולים הינו:

אם את עובדת חמישה ימים בשבוע: 4 סדרות טיפול בשנה, 16 ימים לסידרה (סה"כ עד 64 ימי מחלה מהצבירה).
    אם את עובדת שישה ימים בשבוע: 4 סדרות טיפול בשנה, 20 ימים לסידרה (סה"כ עד 80 ימי מחלה מהצבירה).

בהצלחה,

ברכה,
    ליאת שטיין, עו"ד
    משרד עורכי דין חן שטיין ושות'

מגדלי עזריאלי, המגדל העגול קומה 35, תל אביב
    טל: 6245588- 03
    פקס:6245599- 03
    אתר עו"ד שטיין ("המשפט"): www.hamishpat.co.il
    הדף העסקי שלנו בפייסבוק - https://www.facebook.com/hamishpatlaw
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה