הריון שלא התפתח ואבד בשלב מוקדם יחסית. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • 12 יום לאחר החזרת 2 בלסטוציסטים קפואים בדיקת דם להריון הראתה בטא מבטיחה מאוד של 340, אולם יומיים אחר כך, הבטא עלתה רק ל-485 (הכפלה לא תקינה) ויומיים אחר כך ירדה ל350.

כמובן שהתבקשתי להפסיק תמיכה תרופתית בהריון ונאמר לי שאני צריכה לחכות שהבטא תתאפס לפני שאתחיל מחזור IVF חדש.

מכיוון שההריון הסתיים מהר מאוד (בין שבוע רביעי לחמישי), מה בעצם קרה לי בהריון הזה? הריון כימי? הפלה טיבעית? משהו אחר?

כמו כן, כמה זמן להערכתכן יקח לבטא להתאפס? הבטא יחסית נמוכה, כי ההריון הסתיים לפני שממש התחיל, האם זה אומר שהאיפוס יגיע מהר יחסית? אני כבר משתוקקת להתחיל טיפול חדש.

1 תגובות
עמוד 1
  • אני מצטערת לשמוע.

אני חושבת שזה נחשב הריון כימי.
    אני לא יודעת כמה זמן זה ייקח. אבל אם תסתכלי על האופן החד שזה יורד (ירד ב20% בערך ביומיים) אז ככל הנראה זה יקרה תוך חודש.

אני לא מדברת מנסיון רק ממתמטיקה פשוטה. כמובן שזו סתם הנחה שמתבססת על חישוב לפי הנתונים.
    בסופו של דבר אין ברירה להמתין ולהמשיך לעשות מעקב בבדיקות דם.

בהצלחה בהמשך.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה