שמירת הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום ,

אודה לעזרתכם הריון ראשון IVF תאומים שבוע 15+3 סובלת מלחצים בבטן התחתונה ודימומים קטנים נמצאת במעקב של הריון בסיכון.

השאלה שלי היא כזו כרגע קיבלתי ימי מנוחה מהרופא שלי שכנראה בזמן הקרוב הוא רוצה שאני יצא לשמירת הריון.
    הנושא קצת מלחיץ אותי לשבת בבית למרות הכאבים שאני חשה ,
    הבנתי ש- 30 יום ראשונים אני יושבת בבית על חשבוני ואז לאחר מכן מקבל רטרו השאלה שלי האם הרופא החליט על שמירת הריון ביטוח לאומי יכול לדחות את הבקשה????...
    הבנתי שבגלל שנשים התחילו לעשות מזה מסחרה אז יש רופא גניקולוג מתאם ביטוח לאומי שלא מקל על בקשות סתמיות.
    לאור מצבי פחות נראה לי שלא יתחשבו כי זה גם הריון בסיכון IVF גם תאומים יש מספיק סיבות .. השאלה מפחדת לשבת בבית ואז לא לקבל משכורת מביטוח לאומי יכול להיות מצב כזה ?............
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה