כל הזמן בוכה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    יש לי שאלה?
    יש לי תינוק בין שבועיים אני מניקה אבל נראה לי שאין לי מספיק חלב
    כול הזמן הוא רוצה לינוק ולא רגוע אז יוצא מצב שאני מניקה כול היום!! כאילו על ריק ויש לי תחושה שהוא כול הזמן רעב.
    ובסוף אני נשברת ומביאה לו בקבוק והוא אוכל את כולו בערך 90 מיל' אז ישן טוב ונרגע.
    בנוסף בלילה אני גם מביאה לו בקבוק כדי לישון יותר טוב ואחרי 5 שעות ללא הנקה אין לי גודש ואין תחושה שיש שם יותר מדי...
    מה לעשות להפסיק להניק?
    חשוב לי לציין שאני נהנת מההנקה אבל בפחד שאני מרעיבה אותו.
2 תגובות
עמוד 1
  • היי..
    אני אומרת תנסי לשאוב לבקבוק תראי בוודאות כמה יוצא לך במידה ולא יוצא לך הרבה אין ברירה אלא להפסיק ולהאכיל את התינוק בפורמולה כלשהי. אסור להשאיר אותם רעבים .

אדוה אליהו
  • אני כותבת לך לא מנסיון שלי...
    אבל ממה שקראתי בנושא,
    ההנקה זה לא רק אוכל אלא גם מוצץ ונחמה.
    העובדה שהוא אוכל מבקבוק ואז סוף סוף נרגע לא אומרת כלום על החלב שלך, רק על זה שהתמ"ל קצת יותר משביע אותם.

אם את מסוגלת ולא נמאס לך לגמרי, הייתי מציעה לך להמשיך.
    ואפילו לדבר עם יועצת הנקה שתרגיע אותך קצת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה