הפלה שבוע 9- לאחרי טיפולי פוריות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    אני חדשה כאן, ואני אשמח לקצת תמיכה.
    עברתי הפלה טבעית, בשבוע 9, לאחר טיפולי פוריות.
    עדיין קשה לי לעכל את זה, מנסה לחזור לשגרה ולא לחשוב על זה.
    אני מאמינה שיש סיבה לכל דבר, אבל יש ימים שפשוט קשה לי.

מאיפה לוקחים כוחות חדשים?
1 תגובות
עמוד 1
  • יקרתי,

אני מנהלת את הפורום כבר למעלה משנתיים ובעצמי עברתי שש הפלות ועדיין, בכל פעם מחדש שמצטרפת אלינו חברה חדשה, אני נותרת ללא מילים...

אין לי תשובה טובה לשאלתך הקשה.
    אחרי כל הפלה התרסקתי.
    הרגשתי איך שאבו ממנו את כל החשק לחייך. אי פעם.
    מעבר לרגשות המובנים מאליהם, כל תחושת האובדן הזו, גם מטובלת היטב בסערת הורמונים מטורפת.
    אבל איכשהו, כח החיים שלנו, חזק משנדמה לנו.
    וכששוככת סערת ההורמונים, מתחילים לראות את האור ולראות שיש תקווה ושבסך הכל, החיים יפים :)

אני שולחת לך שק של חיבוקים וחיזוקים ומזמינה אותך לקרוא מעט ממה שהבנות פה כתבו. אני מקווה שתשאבי מכך כח.
    ואם את מרגישה שהכל קשה מידי, אל תשכחי שאת תמיד יכולה לפנות לער"ן - גם דרך האתר וגם בטלפון.
    מספרם:1201
    כתובת האתר: http://www.eran.org.il/

שלך,

יעל
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה