הריון או לא?? כבר מאוד מבולבלת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • חייבת את עזרתכן
    הקדמה קלה אני בת 32 ווסת אחרונה ב 24.11.16 מקבלת כל 28 ימים
    ביום חמישי ה22.11.16 עשיתי בדיקת הריון ביתית יצאה חיובי 2 קווים אחד ברור השני חלש ( אבל תמיד הבנתי שקו זה קו )
    יום שישי ה 23.11.2016 קמתי לבוקר של דימום אדום לא בדיוק בכמות של מחזור אבל גם לא הפרשה ( החלפתי רק 2 תחבושות כל היום)
    יום שבת הדימום פחת אבל עדיין קיים רק בניגוב ומעט מאוד
    היום ה 25.11.16 בדיקת דם להריון שלילית בטא 1
    הגיוני מה שקורה פה
    למישהי פה קרה דבר דומה ובסוף היה הריון????
    יש לציין שעדיין גם ברגע זה אין דימום או מחזור
    בבקשה אשמח לשמוע ממכן מקרה דומה
    גם אם הסתיים בהריון וגם אם לא

תודה רבה
2 תגובות
עמוד 1
  • עדכון ..
    כנראה שהבדיקה הביתית הראשונה שעשיתי או שלא הייתה תקינה או מכל סיבה אחרת הראתה הריון
    היום ה 30.12.16 עדיין לא קיבלתי וסת
    הרופא אמר לי לחכות 10 ימים אם יגיע וסת ואם לא לחזור אליו שוב
    עשיתי בדיקת הריון ביתית נוספת ביום רבעי ה 21.12.16 שהראתה רק קו אחד ברור
    עדיין מחכה שיעברו 10 ימים כדי לדעת האם אני בהריון או לא
    ואם לא אז מה הסיבה שעדיין לא קיבלתי
    אני מרגישה כאילו אני רושמת יומן אישי חחחח
    כי ניתן לראות שיש צפיות אך אין תגובה
    אני בכל אופן מקווה לטוב
    וכשיהיה תשובה אני יעדכן למקרה שלמישהי אחרת יקרה מקרה דומה לשלי...??????
  • היה לי מקרה קצת דומה, לפני שנה ניסיתי להיכנס להיריון, עשיתי בדיקות שתן וכל הזמן יצא שלילי. בסוף הייתי בטוחה שקיבלתי מחזור כי היה דימום בדיוק כמו מחזור והמשכתי הלאה..ואת יודעת ממשיכים עם הסקס, עשיתי בדיקת שתן והראה חיובי ובבדיקת דם הראה בטא מאוד גבוהה כלומר הייתי כבר בשבוע 9!! הייתי מאוד מופתעת..מסתבר שזה לא היה מחזור אלא הדימומים המאפיינים את השבועות הראשונים. לצערי הרב ההיריון לא צלח ונפל בשבוע 15...
    עד היום מנסה שוב וללא הצלחה, לפעמים הבדיקות שתן מראות חיובי ולא כדאי להסתמך עליהן כל כך. רק כשאת רואה שיש איחור רציני במחזור, עושים בדיקת דם. אחרת כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.
    בשורות טובות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה