הפלה ..יש כאן מישהי שעברה הפלה בשבוע 21 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הייי אני קצת מפחדת .. אמורה לעבור הפלה בשבוע 21 באיזה שיטה עוברים הפלה בשבוע כזה? לידה מוקדמת או גרידה????? יש כאן מישהי שעברה אולי
1 תגובות
עמוד 1
  • למה לעשות את זה?.... זה מסיבה רפואית או כי פשוט לא בא לך. כי אם זו הסיבה תשקלי אותה שוב בבקשהההה. את לא מבינה כמה זה קשה ובשבוע כזה זו נשמה לכל דבר וכנראה שה` רוצה אותו בשבילך. כמו שלא רצה את שלי בשבילי.
    אני עברתי הפלה בשבוע 20 לעובר שהתאים לשבוע 19 פלוס 2.
    היתה לי בעיה של צוואר רחם והעובר פשוט נפלט החוצה .. היתי בהפלה בלתי נמנעת בשפה המרצועית שלהם לא היה ניתן להציל.היא היתה בתעלה והיו צירים. ??
    אם מדובר בהפלה יזומה הם לפי דעתי ולפי מידע שקראתי יתנו לך כדור שעושה צירים ותאלצי להוציא אותו לצערי כדרך הטבע
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה