לוריון בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ערב טוב,
    אני בהריון בשבוע 11 ולמרות שדיברתי פעמיים עם המרכז הטרוטולוגי עדיין אינני רגועה.
    אני לוקחת כל בוקר 150 מ״ג סרנדה וחצי כדור לוריוון 1 מ״ג.
    במרכז אמרו לי שזה בטוח לקחת לוריוון בעת הצורך. הבעיה שניסיתי להוריד ליום כן יום לא -שוב, אני לוקחת חצי כדור ..
    כתוצאה מכך היה לי התקף חרדה.
    אני מרגישה שלא אוכל לעבור את ההריון בלי החצי לוריוון הזה. האם זה באמת בטוח? האם עוד נשים נוטלות את זה והכל בסדר?
    לגבי סימני גמילה-מה זה בדיוק? כמה זמן זה נמשך? והאם זה מחייב שיופיע אצל התינוק שלי?
    תודה רבה,
    שירי
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

אם במרכז הטרטלוגי אמרו שזה בטוח, הרי שהם הסמכות הקובעת בעניין. לא בהכרח יופיעו סימני גמילה אבל התינוק יצטרך להיות בהשגחה אחרי הלידה. מדובר בסימנים של ישנוניות ואיריטביליות, קושי קל בנשימה ועוד.

ד"ר הדר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה