כאבי מחזור ואין מחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן
    אני חדשה כאן , נעים מאוד מיטל

המחזור אצלי בין 30-32 כל חודש, מחזור אחרון קיבלתי ב 1\18. מחזור לפניו בתאריך 12\20.
    החודש היה לי ביוץ מאוחר לאחר 20-21 ימים. איחור שלא היה מעולם!
    שבוע אחרי הביוץ התחילו כאבי בטן מתחת לטבור ובצד שמאל למטה כל יום חשבתי שאני עומדת לקבל מחזור אבל אין שום כתם חוץ מהפרשות לבנות. בזמן אחרון אין לי כאבי בטן אולי מדי פעם דקירות בצד שמאל למטה. אני בודקת עם בדי טהרה ויש רק הפרשות לבנות שקופות.
    עשיתי בדיקת הריון אתמול ויצא שלילי..
    עברו כבר 35-36 ימים מאז המחזור האחרון זה נורמלי??

תודה לעונות
3 תגובות
עמוד 1
  • היי,

זה די נורמלי, היה לי פעם אחת איחור במחזור של 3 שבועות מרוב שהייתי כל כך בלחץ להיכנס להיריון. צריך לשחרר.

אני משחררת כבר שנה... :)

ואם בכל זאת המחזור ממשיך לאחר לך, תבקשי הפנייה לבדיקת דם
  • שלום לך..
    תאמת כן זה קרה איתי בהריון הראשון שלי היה לי איחור במחזור עשיתי 4 בדיקות ותמיד זה הופיע לי שלילי ולא היו לי שום סימניים ואחרי חודש עשיתי שוב בדיקה זה הופיע חיובי...

מקווה שעזרתי..
  • תגידי מה היה לך בסוף? כי זה מה שבדיוק יש לי עכשיו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה